English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Zlínský > Zlín > Hotel Baltaci Atrium

Hotel Baltaci Atrium

Zlín


Hotel Baltaci Atrium
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Baltaci Atrium Zlín je součástí hotelů a restaurací, které na Zlínsku vlastní a provozuje akciová společnost Baltaci. Mezi další zařízení značky Baltaci patří oblíbený zlínský tříhvězdičkový Hotel Baltaci U Náhonu, tříhvězdičkový Hotel Baltaci Starý Zámek v Napajedlech, dále také restaurace s klasickou pivnicí a řeznictvím rovněž v Napajedlech.

Všechny provozy společnosti Baltaci jsou založeny na mnohaleté hotelnické a restauratérské zkušenosti a úctě ke službě lidem. Hotelový personál je pak připraven uspokojit i nejnáročnější přání svých zákazníků a nabídnout individuální přístup k řešení všech požadavků.

Ubytování:

Hotel disponuje 22 standardními pokoji, které doplňuje 6 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Dalšími typy jsou apartmá pro rodiny s dětmi, apartmá pro dlouhodobě ubytované hosty či apartmá s vlastní saunou. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.

Stravování:

Součástí hotelu jsou také gastronomické provozy. Těm bude brzy dominovat restaurace Prime Beef, jejiž otevření je naplánované na přelomu měsíce března a dubna 2018. Restaurace bude nabízet speciality české i mezinárodní kuchyně, stejně jako velký výběr kvalitních steaků. Dočasně je restaurační provoz zajištěn v restaurací Café Atrium, která poskytuje nevídaný otevřený prostor pod skleněnou pyramidou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz