English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Kolonáda

Luhačovice


Apartmány Kolonáda
Single Image 

Popis:

 když nebudete přímo hostem místních věhlasných lázní, můžete lázeňskou atmosféru pociťovat již od samého rána. Stačí jen vyjít na balkon se šálkem horké kávy, oblíbenou knížkou nebo čerstvými novinami a těšit se výhledem přímo na lázeňskou kolonádu. To je jen jedna z výhod ubytování v našich apartmánech. Během dne se nevyplatí sedět doma, v Luhačovicích se rozhodně nudit nebudete, mají vám co nabídnout, tak proč nevyrazit poznávat město a okolí. Pokud jste příznivci odpočinkové dovolené, při které se snažíte nabrat síly namísto šplhání po kopcích nebo prohánění kola po cyklostezkách, určitě oceníte množství obchodů a kaváren v blízkosti apartmánů, lázeňský areál a park s minerálními prameny – místo vhodné pro procházky – a další kratochvíle, které Luhačovice nabízí.  Luhačovice nabízejí pro každého něco. Pro ty sportovně založené jsou tu k dispozici například tenisové kurty, spinning, plovárna či značené turistické trasy a mnoho dalšího vyžití ve městě a okolí, mnoho míst k objevování, mnoho turistických cílů v blízkém či vzdálenějším okolí. Ať už sportovci nebo ne, večer zkuste navštívit lázeňské divadlo, zajděte si na sklenku vína či na výbornou večeři, nikde to není daleko.Ubytování:

Každý náš apartmán o velikosti 55m2 tvoří standardní vybavení - plně vybavená kuchyňka k přípravě jednoduchých jídel, chladnička, mrazák, kávovarná konvice.

Pro zkrácení dlouhé chvíle jsou vám k dispozici televize, bezdrátový vysokorychlostní internet WiFi, CD a DVD přehrávače, velký výběr DVD a knih nejrůznějších žánrů.

Ve vybavení apartmánu najdete kromě standardního zařízení také vysoušeč vlasů či žehličku – pro případ, že byste si při procházce v lázeňském parku zmačkali své oblíbené šaty.

Jestli plánujete vyrazit do Luhačovic autem, nestrachujte se o parkování – zaparkovat můžete pohodlně přímo v podzemních garážích ubytovacího objektu.

Abyste mohli pocítit lázeňskou atmosféru i když se zrovna nebudete toulat městem, můžete se posadit na balkon a užívat si výhled na kolonádu – co třeba s novinami nebo oblíbenou knihou a šálkem voňavé kávy? Po celou dobu pobytu u nás máte kávu a čaj zdarma.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz