English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Silverado

Horní Bečva


Penzion Silverado
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Silverado nabízí ubytování v srdci moravskoslezských Beskyd v horské vesničce Horní Bečva.

Přijeďte si odpočinout do horské vesničky Horní Bečva a užít si krásných výletů do přírody. Vesničku obklopují lyžařské areály, jako je Rališka, Bílá či Pustevny, běžkařské trasy, proslulá cyklostezka Bečva a nejrůznější koupaliště, od přehrady až po aquaparky. Po výletu po nádherné beskydské přírodě si odpočinete ve stylově vybavených apartmánech, dáte si dobré jídlo v restauraci, nebo můžete jen rozjímat na terase. A vaše děti si zatím pohrají v herně nebo na dětském hřišti.

K domu přiléhá pergola, kde se můžete pohodlně usadit a vypít si ranní kávu, nebo užít horkého letního večera. Vaše děti si mohou mezitím hrát na nedalekém hřišti, pohoupat se, zaskákat na trampolíně, sklouznout na skluzavce, nebo postavit hrad z písku. Odpočívat můžete také v altánku a využít také parkoviště, lyžárnu či kolárnu. 
Za dobrým jídlem a nápoji nemusíte chodit daleko, hned vedle ranče se nachází stylová westernová restaurace, kde se můžete posilnit v příjemném prostředí, v letních měsících je v provozu také zahrádka.

Ubytování:

Celý interiér domu odpovídá horskému charakteru divokých Beskyd. Proto mu dominují dřevěné prvky, které okreslují přírodní atmosféru. V tomto duchu jsme vybavili i jednotlivé místnosti.

Ke vstupní části domu přiléhá terasa, na které si posedíte zejména v letních měsících. V přízemí domu najdete obývací pokoj s prostornou pohovkou, LCD televizorem a krbem, vedle které se nachází kuchyňský kout se stolem, kde se nají početná rodina i parta kamarádů. Kuchyň je vybavená rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, ale také horkovzdušnou troubou a indukčním sporákem, abyste mohli připravovat veškeré pokrmy, na které dostanete chuť.

I sociální zařízení je stylové. Ve dvou rustikálních koupelnách se můžete dopřát horkou sprchu, nebo také vyprat oblečení.

Ve třech ložnicích, kterým kraluje světlý odstín dřevěného nábytku a barevné doplňky je 8 lůžek, na vaši žádost můžeme přidat 2 přistýlky. V pokojích nechybí pořádné komody a skříně, takže o úložný prostor nebudete mít nouzi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz