English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Vila Valča

Valča


Vila Valča
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Zrekonstruovaná rodinná hacienda Vila Valča nabízí svým hostům 750m2 komfortního ubytování na pozemku o výměře cca 2000m2 v pěkném prostředí lesoparku. Ubytování ve Vila Valča relax je vhodné jak pro celé rodiny s dětmi, tak i pro partu kamarádů s maximálním počtem 9 osob.
V objektu se nachází plně vybavená kuchyň s jídelním stolem a barovým pultem spojená s obývací částí s 127cm Plazmovovým Smart Full HD TV, domácí kino Doulbe Surround 5.1, Satelit Skylink, Wi-fi internet, zděný francouzský krb a kožená sedací souprava. V domě jsou 3 x třílůžkové pokoje s rozkládacím gaučem (max 9 osob + 2 přistýlky), s vlastním sociálním zařízením, Full HD TV, Wifi, pracovním stolem a pohovkou.
Součástí objektu je samostatná wellnes část s krytým 12 m bazénem, ​​yakuzzi (vířivá vana) pro 6 osob, dřevěná finská sauna pro 6 osob, ochlazovací sprchový kout a relaxační zóna s lehátky.
Objekt je centrálně vytápěn plynovým kondenzačním kotlem.
Součástí areálu je dřevěný altán s grilem a posezením, tenisový kurt, basketbalový koš a pingpongový stůl.
Umístění:Vila Valča se nachází v krásném prostředí Turčianské Kotliny přímo v přírodě Malé Fatry, ve vzdálenosti 7 km od města Martin v Žilinském kraji.

V jejím okolí se nachází hned několik známých lyžařských středisek jako známé středisko Martinské Hole (Winter Park Martinky), středisko Jasenská dolina (12 km) a v těsné blízkosti rodinami oblíbené středisko Snowland Valčianska dolina, vzdálené pouhých 5 minut autem. V širším okolí najdete i množství termálních koupališť jako Gino Paradise Bešeňová, Spa & Aquapark Turčianske Teplice a Aquapark Tatralandia.

Výhodou ubytování je možnost turistiky, sportu a odpočinku v každém ročním období.
Ubytování:

V domě jsou 3x třílůžkové pokoje s rozkládacím gaučem (max 9 osob + 2 přistýlky), s vlastním sociálním zařízením, Full HD TV, Wifi, pracovním stolem a pohovkou.

Stravování:

vlastní - možnost vaření, nejblíže potraviny jsou 2 min. pěšky. Možnost stravování je v sousedním objektu Pohostinství Hrádok
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz