English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Pod Pivnicou

Valča


Penzion Pod Pivnicou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion pod Pivnicou se nachází přímo v lyžařském středisku Snowland (12 km od města Martin, v pohoří Malá Fatra, nad obcí Valča).

Součástí penzionu je bar, ve kterém je možnost přiobjednat si snídani. Stravování je možné ve stylové restaurací Humno s celoročním provozem, která se nachází naproti penzionu. Parkování je možné na parkovišti lyžařského střediska, v bezprostřední blízkosti penzionu. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště, pro ostatní půjčovna kol a kolečkových bruslí. Hosté mohou využít otevřené ohniště přímo u penzionu, k dispozici je také přenosný gril.

Vybavení apartmámových bytů v penzionu nezklame ani náročného klienta. Je v provozu osmou sezónu. Od lyžařských vleků a lanovky je vzdálen asi 50 m a nachází se při ukončení sjezdových tratí střediska. Hosté najdou ubytování v prostorných apartmánech nebo studiích pro 2 - 4 osoby.

Umístění:

Středisko nabízí 5 lyžařských vleků a 4-sedačkovou lanovku. Celková kapacita je 5200 osob / hod, mechanické zasněžování, 4 sjezdové tratě s možností večerního lyžování.

Ubytování:

Studio

2 stále lůžka, roztahovací gauč pro 2 osoby, jídelní kout, sprcha, WC, barevný TV

Apartmán

Dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jídelní kout, sprcha, WC, barevný TV
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz