English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Mucha Apartments

Terchová


Mucha Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Komfortně zařízené dvoupokojové apartmány najdete přímo v centru Terchové a nabízejí vlastní sociální zařízení se sprchou, toaletou a bidetom, plně vybavenou kuchyňku, posezení, 2 satelitní TV a mnoho dalšího! Po příjemně strávené noci pro Váš rádi připravíme bohaté raňajky formou bohatého bufetu.
V létě 2017 otevíráme přímo v apartmánech wellness centrum, kde naleznete Finsku saunu, infrasaunu, tepidárium a odpočívárna s vyhřívanými lehátky.

Mucha apartmány se nacházejí v turistickém centru Malé Fatry, v Terchové, která je ideálním místem pro Vaši rekreaci a aktivní odpočinek. Turisty vyhledávaná obec nabízí mnoho možností vyžití ať už v létě nebo zimě. Okolní ski areály obohatí Vaši zimní dovolenou a v létě můžete využít atraktivní místa vytvořená samotnou přírodou. 

Umístění:Terchova

Obec Terchová se nachází na severu Slovenska v okrese Žilina. Svou polohou je známá jako turistické centrum Malé Fatry a kulturním centrem regionu Žilina s pravidelnými akcemi. Terchová je známá Kostelem sv. Cyrila a Metoděje a terchovském dřevěným betlémem a je také pasovaná za nejznámější vesnici folklóru Malé Fatry.

Malá Fatra

Malá Fatra je čtvrtým nejvyšším pohořím na Slovensku a nabízí mnoho zajímavých míst, které se vyplatí navštívit. Najdete zde mnoho cyklo a turistických tras, hradů, lyžařských středisek, hřebenů a mnoho dalšího. V Malé Fatře je několik přírodních zajímavostí. Ze všech třeba zmínit například krystalovou jeskyni v Malém Rozsutci, Bystřickou dolinu nebo Jánošíkovy díry.

Ubytování:

Každý apartmán má rozlohu minimálně 34 m2 se skládá ze dvou pokojů - z obývacího pokoje s kuchyňkou a ložnice. Každý apartmán má vlastní balkónek. Obývací pokoj, kde se nachází rozkládací gauč, který slouží jako extra lůžko pro 2 osoby, satelitní TV a jídelní stůl je spojen s plně vybavenou kuchyňkou, kde Naleznete i myčku nádobí, indukční varnou desku a digestoř, rychlovarnou konvici či ledničku. V ložnici se nacházejí 3 pevná lůžka a satelitní televize. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchou, WC a bidetom. Klientům je k dispozici hotelová kosmetika zdarma, společná pračka a sušička na prádlo na prvním patře apartmánů. Samozřejmostí je internetové Wi-Fi připojení v celém objektu. Všechny společné prostory apartmánů stejně jako dětský koutek v přízemí je všech hostům plně k dispozici. Dětská postýlka na vyžádání na recepci apartmánů.

Stravování:

U nás si všichni návštěvníci mohou pochutnat na bohatých snídaních formou bufetu. V průběhu dne Vám rádi připravíme lahodnou kávu či čaj z čerstvých bylin. Snídaně za poplatek: 8 Eur / osoba / noc.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz