English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Fatrapark 2

Ružomberok


Fatrapark 2
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Fatrapark 2 nabízí ubytování v luxusních apartmánech kompletně vybavených v klidné části města Ružomberok v Hrabovské dolině . Jen 100m od Fatraparku2 se nachází dolní stanice 8-místní kabinkové lanovky, která vás pohodlně vyveze na Malino Brdo, hlavní brány do pohoří Velká Fatry. 

V přízemí domu se nachází recepce, která funguje 24hodin denně, moderní restaurace, kongresové centrum, uzamykatelné soukromé boxy na kola i lyže pro každý apartmán, výtah.Nad areálem se nachází parkoviště, vyhrazené jen pro hosty FATRAPARK2. Přímo za areálem je zřízena dančí obora, kde je možno sledovat volně žijící zvířata.

Umístění:

Rekreační středisko nabízí nové, luxusní a finančně dostupné ubytování v nejnavštěvovanějším regioně Slovenska LIPTOV. Díky přírodním poměrům se LIPTOV stal místem celoročního relaxu. Je vyhledávaný pro široké možnosti pěší turistiky, cykloturistiky, vodních sportů, lyžařské i běžecké turistiky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz