English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Hotel Victoria

Martin


Hotel Victoria
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Victoria se nachází v klidné lokalitě Stráne pod Martinskými hoľami v pěší dostupnosti do centra města Martin.

Hotel disponuje kapacitou 65 pokojů s 138 lůžky.

Hotel nabízí 4 apartmány a 3 mezonetové pokoje, které mají rádi zejména děti.

Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem.

V prostorách hotelu Victoria je dostupný WiFi internet.

Interiér hotelu je řešen účelně, bezbariérový přístup Vám umožní dopravit na firemní akci i větší předměty a stejně pro rodiny zajistí bezproblémový vstup s kočárky rovnou z parkoviště.

Umístění:

Martin je součástí regionu Turiec a nachází se v "tzv. Turčianské zahrádke ". Tento název charakterizuje okolní přírodu, která je obklopena pohořími Malé a Velké Fatry. Právě okolní příroda učaruje všem návštěvníkům. V letním období je pro návštěvníky k dispozici množství cyklostezek a turistických cestiček. Navštívit mohou i místní salaše a ranče. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout mohou navštívit okolní lázně a aquaparky.

Díky okolním pohořím Malé a Velké Fatry a vhodnými podmínkami i v zimním období je k dispozici množství aktivit. Lyžařská střediska nacházející se v blízkosti hotelu - Valčianska dolina, Martinské hole, Jasenská dolina nabízejí řadu aktivit jako lyžování, snowboardování, běžkování, sáňkování. Zasloužený relax po lyžování a pobytu v horách si můžete dopřát v již zmíněných lázních a aquaparcích s celoročním provozem a krytými bazény.

Ubytování:

Součástí vybavení je vysoušeč vlasů, trezor, minibar a kabelová televize.

Nabízíme některé standardní pokoje i s klimatizací.

Stravování:

Hotelová restaurace s kapacitou 60 osob je gastronomickým centrem celého zařízení.

Domácí pivo vyrábíme podle tradičních receptur postupy založenými pouze na přírodní bázi.

Náš vinný sklep Vám umožní při dubovém stolu zažít pocit z objevování nových chutí, poznávání odrůd a druhů nebo příjemně stráveného času se svými blízkými.

Posezení s klientem po úspěšném obchodním jednání ve stylovém salonu s možností degustovat kvalitní koňaky, whisky a doutníky otevírá nové možnosti pro Vaše podnikání.

Moderně vybavené prostory pro 250 lidí slouží k obsluze účastníků kongresů a nabízejí bohaté rautové stoly s teplou a studenou kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz