English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chatka 428 a 429 Tatralandia

Liptovský Mikuláš


Chatka 428 a 429 Tatralandia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Chatky ve stylu skautského tábora v Tatralandii. Dopřejte relax své mysli i tělu v srdci Liptova. Ubytování v Tatralandii spojené s nekonečnou zábavou v největším slovenském aquaparku si vychutnají nejen rodiny s dětmi. O aktivity pro malé i velké není nouze ani v okresním městě, o čemž vás přesvědčí ubytování Liptovský Mikuláš. Chatka je situována v Liptovském Mikuláši v resortu Holiday village Tatralandia. Leží v srdci Liptova - v jednom z nejkrásnějších koutů Slovenska. Nachází se v těsné blízkosti - jen pár metrů od Aquaparku Tatralandia - největšího aquaparku na Slovensku, v Česku a v Polsku. Celoročně Vám nabízíme příjemné ubytování v samostatné rekreační chatce, situované v tzv. Skautské osadě. Chatka je přizpůsobena pro pohodlné ubytování 3 až 5 osob. Letní večery si můžete zpříjemnit venkovním posezením na terase u chatce. Parkování Vašich aut je možné přímo u chatce.
Umístění:SPORT A ZÁBAVA PŘÍMO V AREÁLU UBYTOVÁNÍ:

V blízkosti chaty je možné využívat ohniště, altán či zahradní krb. V areálu ubytování je pro Vás připraveno dětské hřiště s prolézačkami a různé společenské hry. Zahrát si zde můžete obří šachy, stolní tenis nebo využít tenisový kurt s umělým osvětlením či zapůjčit si kola. Blízko od chaty to budete mít ik MINI ZOO se zvířátky nebo k jedinému větrnému tunelu na Slovensku se simulátorem volného pádu - Hurricane Factory.

V hlavní budově areálu jsou Vám k dispozici služby stylové restaurace, kavárny s WiFi připojením na internet, lobby baru a recepce. Nechybí zde ani dětský koutek, 5D kino, golfový trenažér a možnost hraní kulečníku a bowlingu.SPORT A ZÁBAVA V OKOLÍ UBYTOVÁNÍ:

Zpříjemnit si pobyt můžete i člunkování a jinými vodními sporty na blízké Liptovské Mare (jachting, surfování, plavba vyhlídkovou lodí, šlapadla). Pobavit se můžete i ve sportovní hale Liptov aréna, raftingem, paraglidingem, při motokárách či hraní laser games.

Daleko od chatky to nebudete mít ani k oblíbeným Demänovská jeskyně. K lyžařskému středisku Jasná - Chopok Vás odveze bezplatný ski-bus, který má zastávku pouhých 100 metrů od ubytování.

Během celého pobytu Vám bude přímo z areálu ubytování k dispozici multi-vstup s možností přechodu do aquaparku Tatralandia i vícekrát denně.
Ubytování:V chatě je hostům k dispozici jedna 3-lůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, jakož i obývací místnost s televizorem a rozkládací pohovkou (využitelnou pro přespání 2 osob), jejíž součástí je i jídelní část s posezením a kuchyňka. Samozřejmostí chaty je stejně koupelna se sprchovým koutem a toaletou.   Vybavenost chaty: lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vařič, mycí dřez, TV, rozkládací sedačka, rohová lavice, stůl, židle, 3 postele, skříně, kompletní vybavení kuchyně nádobím, příbory a hrnci, samostatná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz