English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Chata 107 Tatralandia Village

Liptovský Mikuláš


Chata 107 Tatralandia Village
Single Image Single Image 

Popis:Poznejte krásy Liptova a navštivte Aquapark Tatralandia, kde můžete relaxovat ve vitálním světě s bohatou nabídkou atrakcí pro dospělé i děti a využijte možnost ubytovat se v naší Chatě 107 Tatralandia Village, která se nachází přímo v oblíbené dovolenkové destinaci Holiday Village Tatralandia, jen pár kroků od aquaparku Tatralandia a 15 km od lyžařského střediska Jasná - Nízké Tatry.

Chata díky své poloze představuje skvělou volbu pro všechny milovníky relaxu a aktivního odpočinku, pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Během pobytu na Chatě 107 Tatralandia Village můžete zažít spoustu nových zážitků v okolí, poznat nová místa a krásnou přírodu Nízkých Tater. V těsné blízkosti chaty můžete navštívit kontaktní ZOO a 5D kino, zahrát si bowling nebo zažít adrenalinové létání v Hurricane Factory Tatralandia, zda navštívit TATRAPOLIS - jedinečný svět miniatur světových staveb a dětský zábavní park. Milovníci rybolovu, pěší turistiky, cyklistiky, jízdy na koni či vodních sportů mají téměř neomezené možnosti věnovat se svým oblíbeným aktivitám v rámci svého pobytu. V zimním období si výborně zalyžujete v středisku Jasná - Nízké Tatry, kde jezdí bezplatný skibus přímo z Tatralandie Village.

Chata 107 Tatralandia Village je Vám k dispozici během celého roku. Nabízí 3-lůžkovou ložnici, obývací místnost se 2 lůžky a venkovní terasu s posezením. Má vybavenou kuchyňku, jídelní kout na posezení a satelitní TV s plochou obrazovkou. Koupelna chaty je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Bezplatné WiFi připojení na internet a také bezplatné soukromé parkoviště v těsné blízkosti chaty jsou samozřejmostí. V okolí můžete využít i altán se zahradním krbem a ohniště.

Pro hosty Chaty 107 Tatraladnia Village nabízíme výhodné slevy na vstupy do Aquaparku Tatralandia a také na skipasy v lyžařském středisku Jasná - Nízké Tatry.
Umístění:

Chata 107 Tatralandia sa nachádza v jednej z top turistických destinácii na Liptove, kde máte široký výber možností spoznávania okolia a to vysokohorskú turistiku v Nízkych a Vyských Tatrách, mesto Liptovský Mikuláš, Demänovská dolina, lyžiarske stredisko JASANÁ Nízke Tatry, Demänovská jaskyne, Jánska dolina, archeoskanzen Pribilina a Vlkolínec, vodná nádrž Liptovská Mara....a mnoho ďaľších. 

Ubytování:Chata 107 Tatralandia Village nabízí 3-lůžkovou ložnici, obývací místnost se 2 lůžky a venkovní terasu s posezením. Má vybavenou kuchyňku, jídelní kout na posezení a satelitní TV s plochou obrazovkou. Koupelna chaty je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Bezplatné WiFi připojení na internet a také bezplatné soukromé parkoviště v těsné blízkosti chaty jsou samozřejmostí. V okolí můžete využít i altán se zahradním krbem a ohniště.
Stravování:

Restaurace v areálu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz