English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Liptovský Mikuláš > Apartmán AQUASKI

Apartmán AQUASKI

Liptovský Mikuláš


Apartmán AQUASKI
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Prostorný patrový apartmán představuje zcela samostatnou část rodinného dvojdomu s vlastní terasou a částí zahrady . Pronajímáme pouze jeden apartmán .
    V přízemí se nachází předsíň, kompletně zařízená kuchyň včetně myčky nádobí , obývací část se SAT - TV, DVD přehrávačem, krbem as rozkládací pohovkou, která po rozložení poskytuje plnohodnotné spaní pro 2 osoby , koupelna s WC a sprchovým koutem a malá technická místnost . Na patře jsou dvě 2-lůžkové ložnice ( postele je možné od sebe oddělit ) s přístupem na velkou lodžii a koupelna s WC a vanou . Na odkládání lyží a bot slouží uzamykatelná tech . místnost pístupná zvenčí. V apartmánu je wifi připojení na internet . Pro nejmenší je k dispozici dětská postýlka, dětská stolička, vanička na koupání a hračky. Hosté mají dále k dispozici : - terasu s grilem - v létě menší vyhřívaný bazén - dětské hřiště ( houpačky, prolézačky , pískoviště, tramolína ) - 2 parkovací místa na kamerami monitorovaném parkovišti - finskou saunu ( za poplatek ) - masáže ( www.abmasaze.sk )

Umístění:

Aquapark Tatralandia - 2km, Vodná nádrž Liptovská Mara - 1 km,Lyžiarké stredisko Jasná - 15 km, Jaskyne, Nízke Tatry, Západné Tatry

Ubytování:

 Priestranný poschodový apartmán predstavuje úplne samostatnú časť rodinného dvojdomu s vlastnou terasou a časťou záhrady. Prenajímame len jeden apartmán. 
 Na prízemí sa nachádza predsieň, kompletne zariadená kuchyňa vrátane umývačky riadu, obývacia časť so SAT-TV, DVD prehrávačom, krbom a s rozkladacou pohovkou, ktorá po rozložení poskytuje plnohodnotné spanie pre 2 osoby, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom a malá technická miestnosť. Na poschodí sú dve 2-lôžkové spálne (postele je možné od seba oddeliť) s prístupom na veľkú lodžiu a kúpeľňa s WC a vaňou. Na odkladanie lyží a lyžiarok slúži uzamykateľná tech. miestnosť pístupná zvonku. V apartmáne je wifi pripojenie na internet. Pre najmenších je k dispozícii detská postieľka, detská stolička, vanička na kúpanie a hračky. Hostia majú ďalej k dispozíci: -terasu s grilom - v lete menší vyhrievaný bazén - detské ihrisko (hojdačky, preliezky, pieskovisko, tramolína) - 2 parkovacie miesta na kamerami monitorovanom parkovisku - fínsku saunu (za poplatok) - masáže.

 

Stravování:

Bez stravy. Vlastná kuchyňa.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz