English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Drevenice TriMount

Bobrovec


Drevenice TriMount
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

TriMount to jsou 3 nové dřevěné sruby. Každý ze srubů má kapacitu 7 osob. Celková kapacita je tedy 21 osob. Srub má: samostatné pokoje, kuchyň, koupelnu a společenskou místnost. Kuchyň kompletně vybavená nádobím, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvouvařičem. Koupelna: Sprchový kout, fén, ručníky v ceně pobytu. Společenská místnost: krbová kamna, společenské hry, rádio (CD Mp3) Vytápění: elektrické, v každém pokoji, koupelně, a společenské místnosti. Možnost vytápění dřevem v kachlových pícce ve společenské místnosti.

Umístění:

Velká pestrost severu Slovenska láká milovníky aktivního odpočinku, rodiny s dětmi, nadšence historie a kultury, obdivovatele architektury, fotografů. Na své si přijdou ti, kteří hledají pohyb a adrenalin ale i ti, kteří chtějí jen v tichu vypnout a odpočívat.

Ubytování:2 samostatné pokoje (2) + (2 + 1 přístěnek) jsou odděleny dveřmi od společenské místnosti. Nábytek a postele jsou dřevěné, peřiny antialergické, ložní prádlo je součástí ceny. V jedné z pokojů je možné doložit 1 přístěnek, nebo dětskou postýlku. Další 2 přistýlky jsou na otevřeném patře. Celková kapacita 1 srubu je 7 osob.
Stravování:

Vlastní. Možnost grilování v altánku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz