English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Relax Bešeňová

Bešeňová


Apartmán Relax Bešeňová
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Relax je hotelové studio přímo v areálu aquaparku Gino Paradise Bešeňová.

K dispozici máme dvoulůžkovou postel s možností přistýlky. Vlastní stravování je možné díky dobře vybavené kuchyňce. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení v celém areálu, balkon a bezplatné parkování přímo pod okny bytu. Hosté ubytovaní v našem apartmánu mají nárok na slevy na vstupy do aquaparku a wellness centra se saunami, vířivkami a masážemi.

Umístění:

Z apartmánu je to jen pár kroků přímo do areálu aquaparku, kde jsou kromě bazénů a atrakcí k dispozici také restaurace a bary.

Ubytování:

Ve studiu je satelitní TV s plochou obrazovkou, telefon, trezor a rozkládací pohovka. Soukromá koupelna je vybavena sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, župany a ručníky.

Stravování:Kromě vlastního stravování je v areálu mnoho kulinářských možností. Ať už vyhlášena italská restaurace Giovanni, burger bar, bistro, ale i Cosmopolitan bar přímo v bazénu, či Hawaii bar.

Krátkou procházkou po Bešeňové se dostanete k restauraci Fontana, k pizzerii, zda k tradiční české kolibě Bešeňovka.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz