English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Village Resort Hanuliak

Belá


Village Resort Hanuliak
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Village resort Hanuliak se nachází v krásné přírodě Národního parku Malé Fatry v malebné vesničce Belá, jen 20 kilometrů od města Žilina. Pokud chcete zažít atmosféru jedné z nejpřitažlivějších lokalit Slovenska, vaše kroky by měli určitě směřovat k nám.

Snažíme se, abyste se u nás cítili vždy příjemně a odcházeli od nás plný nových zážitků. Tomuto cíli jsme přizpůsobili i celkovou filozofii Village resort Hanuliak. Můžete se těšit na množství atrakcí, které jsme si pro vás přichystali. Hosté upřednostňující klidnou dovolenou si mohou svůj relax dopřát v podobě Wellness & Spa, kryosauny, lymfodrenáže, celoroční turistiky nebo si jen vychutnávat přírodní harmonii. Pro ty odvážnější jsme jako jediný resort vybudovali lezeckou stěnu, která sahá až do výšky 13,5 m a patří mezi nejvyšší lezecké stěny na Slovensku. Pokud vám tyto aktivity stále nestačí, tak jsme pro vás připravili i mnoho jiných možností adrenalinových zážitků. Stačí jen přijít a vyzkoušet.

Ubytování:

Pro naše hosty máme k dispozici 33 komfortně zařízených pokojů, celková kapacita Village resort Hanuliak je 51 pevných lůžek s možností 7 přistýlek. Pokoje jsou laděné v jemných zemitých barvách, doplněné dřevěným nábytkem s moderními prvky tak, abyste u nás cítili příjemně a pohodlně.

Stravování:

Naše mezinárodní kuchyně ve Village resort Hanuliak je otevřená modernímu a šetrnému způsobu přípravy jídel, které v souvislosti s čerstvými a kvalitními bio surovinami vytvářejí harmonii chuti. Princip přípravy našich jídel spočívá především ve vlastní výrobě s využíváním sezónních a domácích surovin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz