English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Zvole > Chalupa Zvole

Chalupa Zvole

Zvole


Chalupa Zvole
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Naše chalupa nabízí celoroční luxusní ubytování na Vysočině s možností klidné a nerušeně prožité­ dovolené­. Rozsáhlá chalupa s velkou oplocenou zahradou. Vnitřní prostor dvora zajišťuje dostatečné soukromí s možností příjezdu a parkování u objektu. K dispozici nabízíme: * Venkovní plochy: parkování pro 10 aut, houpačka, pískoviště pro nejmenší, skluzavka, skákací hrad, petangue, gril-žulový, profi gril na sele,kýta apod.-možnost zabezpečení grilovačky, 2xvenkovní terasy - kryté s ohništěm * Apartmán v patře: společenská místnost s jídelnou, 4 ložnice ( 4xdvoulůžka+5přistýlek dále dvoupatrová postel a cestovní postýlka pro děti), vybavená kuchyňka ( lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda ), koupelna se sprchou a WC. Pokoje vybavené BTV-SAT, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení. * Pokoj v přízemí: pokoj(1 x dvoulůžko), kuchyň s jídelnou - plně vybavená ( stůl pro 12 osob, sedací souprava, lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, kachlový sporák s možností vaření a pečení, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda, úpravna vody - možnost pít kojeneckou vodu), WC s koupelnou, samostatné ­WC, prádelna se sušárnou a pračkou. Pokoje jsou vybavené BTV-SAT, DVD REC, Internet, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení. Celý objekt má centrální vytápění a ohřev TUV plynem. V objektu je instalován zabezpečovací systém. Plán přízemí (PDF soubor) Plán patra (PDF soubor) Aby Vaše dovolená byla opravdu skvělá, nabízíme Vám společenskou místnost s chlazeným výčepem a barem včetně zajištění občerstvení.
Umístění:římo v sousedství najdete westernové městečko Šiklův mlýn __ikl a strašidelný zámek DRAXMOOR s 3D kinem draxmoor a VEČER Největší disco club na Žďársku Pěší turisté ocení velké množství značených tras. Cykloturistika je snad nejoblíbenější letní sportovní aktivitou a věřte, že okolní kopce uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Koupání v okolních rybnících: * Lom Dolní Rožínka 2km, dolni_rozinka_01_small * Velké Dářko 20km - pro vyznavače windsurfingu, jachtingu Koupání v krytých bazénech: * Bystřice nad Pernštejnem (krytý i venkovní - vyhřívaný) * Polička * Žďár nad Sázavou - Hotel Fit, Bazén při 4.ZŠ * Hotel Skalský Dvůr * Hotel Devět Skal na Milovech * Vodní Ráj Jihlava * Hotel Podlesí Rybaření: Zvole Rozhledny: Karasín, Rosička Minigolf: Ski Hotel v Novém Městě na Moravě Golfové hřiště: Svratka Tenisové kurty: Přímo ve Zvoli, Skalský Dvůr, Maršovice, Nové Město na Moravě, Penzion Kukla - Kuklík Fitcentrum, Wellness: Nové Město na Moravě, Skalský Dvůr, Hotel Podlesí Squash: Nové Město na Moravě - Hotel Artis, Sporten Bowling: Nové Město na Moravě, Hotel Podlesí Lanové centrum Bystřice nad Pernštejnem Zima: Vysočina je ideální pro milovníky zimních sportů. Celé okolí je protkáno kvalitními a pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi. Svoje sportovní výkony můžete vyzkoušet i na běžeckém okruhu Světového poháru Zlatá lyže v Novém Městě na Moravě. Sjezdové lyžování: - kvalitní Skiareály v okolí Vám nabízí lyžování i za umělého osvětlení, při nedostatku sněhu jsou uměle zasněžovány. Možnost zapůjčení lyž. vybavení v okolních půjčovnách. * Nové Město na Moravě sedačková lanovka * Karasín * Svratka * Nový Jimramov * Dalečín * Snowtubing Zubří Výlety a památky: pernstejn * Žďár nad Sázavou - kostel sv. Jana Nepomuckého * Litomyšl - zámek, zámecký areál * Třebíč - Židovská čtvrť, Bazilika sv. Prokopa * Historické jádro města a zámek Telč * Jimramov - rodné město Jana Karafiáta - autora Broučků * Polička - staré královské město * skanzen Veselý Kopec * hrad Pernštejn * hrad Svojanov * ZOO Jihlava * Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov
Ubytování: Apartmán v patře: společenská místnost s jídelnou, 4 ložnice ( 4xdvoulůžka+5přistýlek dále dvoupatrová postel a cestovní postýlka pro děti), vybavená kuchyňka ( lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda ), koupelna se sprchou a WC. Pokoje vybavené BTV-SAT, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení. * Pokoj v přízemí: pokoj(1 x dvoulůžko), kuchyň s jídelnou - plně vybavená ( stůl pro 12 osob, sedací souprava, lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, kachlový sporák s možností vaření a pečení, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda, úpravna vody - možnost pít kojeneckou vodu), WC s koupelnou, samostatné ­WC, prádelna se sušárnou a pračkou. Pokoje jsou vybavené BTV-SAT, DVD REC, Internet, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení.
Stravování:vlastní© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz