English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Joseph 1699

Třebíč


Hotel Joseph 1699
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí kapacitu 42 lůžek v 16 hotelových pokojích, včetně 1 bezbariérového pokoje. Uvnitř hotelu je ze všech stran chráněný dvůr s překrásným výhledem na město vybízející k posezení a lehkému občerstvení. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti u hotelu, případně lze využít 3 garážových stání přímo v objektu. Pro uzavřené firemní nebo soukromé společnosti do 20 osob je v hotelu k dispozici malý salonek v dolní, historické části s klenbami, oddělené od provozu hotelu. V těchto prostorách je ke shlédnutí dochovaná židovská rituální lázeň - mikve. Pro větší společnost až 35 osob při firemních setkáních či při školeních je vyčleněna část v horní části objektu, taktéž se samostatným přístupem a s posezením na terase s vyhlídkou na město. Ať přijíždíte za poznáním, odpočinkem či obchodem, chceme Vám přátelským a individuálním přístupem co nejvíce zpříjemnit pobyt u nás a těšíme se na vaši návštěvu. Atmosféra hotelu se nedá popsat, tu musíte zažít.

Umístění:

Hotel se nachází uprostřed Židovské čtvrti, která je unikátním souborem 123 dochovaných domů. Mezi ně patří například 2 synagogy, budova židovské radnice, rabinátu, dále pak chudobinec, nemocnice a dvě školy. Židovská čtvrť je volně přístupná. Návštěvníky tudy provází naučná stezka, která ve třech jazycích (ČJ, AJ, NJ) návštěvníka upozorňuje na vyjímečná místa a stručně obeznamuje s historií. K hlavním tipům pro shlédnutí patří Zadní synagoga, bazilika sv. Prokopa, Židovský hřbitov, Muzeum Vysočiny nebo městská věž. Kromě třebíčských památek zařazených na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, můžete navštívit ve vzdálenosti do 60 km další 2 památky UNESCO – Historické jádro v Telči a Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou. Do vzdálenosti dalších necelých 80 km od Třebíče se nacházejí další 3 památky UNESCO – Vila Tugendhat v Brně, Lednicko-Valtický areál a zámek se zahradami v Kroměříži. V širším okolí Třebíče lze dále jmenovat například městské památkové rezervace Jihlava a Pelhřimov, zámky v Jaroměřicích nad Rokytnou a Náměšti nad Oslavou, Žižkovu mohylu u Přibyslavi a další. Dalším turistickým lákadlem je cykloturistika – zejména údolí řeky Jihlavy včetně území kolem Dalešické přehrady a dále oblast typické Vysočiny na sever a západ od Třebíče s velmi malou hustotou provozu na komunikacích a malebnými klikatými silničkami.

Ubytování:

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové nebo suite, všechny nekuřácké, vybaveny stylovým nábytkem a mají veškerý komfort - telefon s přímou volbou, LCD TV se satelitním příjmem, bezplatnou přípojku na internet (WIFI i kabelová LAN přípojka), minibar, bezpečnostní schránku, samostatnou koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou, vysoušeč vlasů. V hotelu nejsou dva stejné pokoje, jejich uspořádání je dáno stavebními dispozicemi vzájemně propleteného shluku historických budov ve svahu nad městem, které se utvářely po staletí a nedávnou rekonstrukcí nebyl narušen jejich ráz ani uspořádání. Z většiny pokojů je jedinečný výhled na město nebo do úzkých uliček židovského města. Hotelové chodby vám budou připomínat křivolaké uličky, které dříve opravdu byly průchozí. Díky svému zachovanému historickému členění, zde mohou trávit čas jak hosté, kteří touží po klidu či obchodní klientela a taktéž rodiny s dětmi, kteří se nebudou navzájem rušit. Pro rodiny s dětmi zapůjčíme dětskou postýlku. Na recepci lze zapůjčit žehlící potřeby, využít možnosti kopírování. Pokoj připraven od : 14.00 hod. Uvolnění pokoje do : 10.00 hod.

Stravování:

V hotelové jídelně jsou připravovány snídaně formou teplého a studeného bufetu (v ceně ubytování). Hostů jsou zde poskytovány kavárenské služby, možné zde po dohodě uspořádat i různá jednání semináře či školení. Hotel sám nemá vlastní hotelovou restauraci, ale v bezprostředním okoli křivolakých uliček židovského města (od 50 m do 500 m) si můžete vybrat několik různých restaurací, kam zajít na oběd nebo večeři.  Přímo na recepci obdržíte mapku vnitřního města Třebíče, kde jsou vyznačeny blízké restaurace. 

Snídaně v ceně ubytování!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz