English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

CHATEAU SVETLA NAD SAZAVOU

Světlá nad Sázavou


CHATEAU SVETLA NAD SAZAVOU
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

 Chateau Světlá nad Sázavou  leží v upraveném anglickém parku o rozloze 18 ha s kaskádou rybníků. Zámek Světla má 620 letou historii a stojí na základech gotického hradu, se skládá ze čtyř křídel ve stylu: renesance, baroka, empíru a neo-renesance. Chateau Světla je kulturní památkou s unikátním charakterem a každý pokoj a apartmá jsou jedinečné.  

Všechny pokoje a luxusní apartmá 5-hvězdičkového hotelu jsou zdobené historickými obrazy, koberce a lustry, vybaveny originálním starožitným nábytkem. Všechny koupelny jsou zařízeny v moderním retro stylu, pokoje jsou nekuřácké a mají Wi-Fi zdarma. 

Chateau nabízí neplacené soukromé parkoviště a zajišťuje službu půjčení aut - můžete se na něm vydat na prohlídku okolních památek nebo se projet malebnou krajinou podél Sázavy. Zaměstnanci hotelu vám mohou zorganizovat i jízdu na koních nebo koléch. Zámek Světlá nad Sázavou nabízí prohlídky zámku, má obchod s reklamním zbožím a prodejem výrobků regionálních skláren.

Zámek Světlá nad Sázavou se nachází 33 km od místa světového kulturního dědictví - Kutná Hora, která se nachází 15 km od středověkého města Havlíčkův Brod, hrad Ledeč je vzdálen 15 km, hrad Lipnice - 8km, jenom hodinu jízdy jak z Prahy, tak z Brna. 

K autobusové zastávce  dojdete za 5 minut. Na světelské vlakové nádraží je to cca 800m. V okruhu 2 km od Chateau Světlá nad Sázavou najdete lyžařský areál Kadlečák.  

Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Světla nad Sázavou a Ledeč nad Sázavou! Naše hosté za tuto cenu získávají nejen romantický pobyt, ale i nevšední "kulturní zážitek".

Hovoříme Vaším jazykem!!!

Extra info pro všechný pokoje:Ceny jsou za apartmá V ceně: DPH ve výši 15 %. Nezahrnuto v ceně: Městská daň ve výši 0.20 € na osobu za noc.

* Top lokalita: Vysoce hodnoceno nedávno ubytovanými hosty

* Wi-Fi zdarma

* Parkování zdarma

Umístění:

Malebná krajina kolem zámku ve Světlé nad Sázavou láká k výletům a procházkám, My si dovolujeme nabídnout Vám některé možné varianty půldenních a celodenních výletů, které budou bavit celou Vaši rodinu:

Středověké podzemí

Zámek Světlá nad Sázavou & hrad Ledeč nad Sázavou

Zámek Světlá nad Sázavou & hrad Ledeč nad Sázavou & Huť Jakub v Tasicích

Zámek Světlá nad Sázavou & hrad Lipnice nad Sázavou Zámek Světlá nad Sázavou & sklárna Bohemia Machine

Zámek Světlá nad Sázavou & sklárna Bohemia Machine & hrad Lipnice nad Sázavou

Zámek Světlá nad Sázavou & sklárna NH Glass Habry

Zámek Světlá nad Sázavou & zámek Zruč nad Sázavou

Zámek Světlá nad Sázavou & Želivský klášter a klášterní pivovar

Ubytování:

Všechny pokoje  a apartmá jsou nekuřácké a mají WiFi zdarma.

Chateau nabízí neplacené soukromé parkoviště a zajišťuje službu půjčení aut - můžete se na něm vydat na prohlídku okolních památek nebo se rozjet na výlet malebnou krajinou podél Sázavy. Zaměstnanci hotelu vám mohou zorganizovat i jízdu na koních nebo koléch.

 Všechny naše zámecké pokoje se nachazí v renesanční části zámku s vyhledem do parku, jsou prostorné, mají vysoké stropy a veliká okna. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, velké manželské postele, jsou vybavený originály historických obrazů, starožitným nábytkem a lustry,  TV s plochou obrazovkou, Trezor, Čajová konvice/Kávovar, Minibar, Psací stůl, Posezení, Topení, Parketová podlaha, Koberce, Skříň/Šatna, Koupelna se sprchou, Fén, Župan, Toaletní potřeby zdarma, Přezůvky,  Služba probuzení. Po dohodě ranní snidaně, pozdní check out.

 1/ DVOULŮŽKOVÝ POKOJ DELUXE S MANŽELSKOU POSTELÍ KING SIZE

Velikost pokoje: 45 m² Postele: * 1 extra velká manželská postel King size  * možnost  1x přistýlka

Prostorný pokoj s moderní koupelnou v retro stylu a posezením, TV s plochou obrazovkou a minibarem. Úžasná atmosfera, respekt soukromí hosta.

Tento vzdušný a prostorný pokoj má původní dřevěné parketové podlahy, je vybaven originály historických obrazů, starožitným nábytkem a lustry, má velké okno s vyhledem do anglíckého parku a vysoké renesanční klenuté stropy. 

Vybavení pokoje: Výhled do parku, TV s plochou obrazovkou, Trezor, Psací stůl,  Čajová konvice/Kávovar, Lednička, Topení, Koberec, Dřevěná/Parketová podlaha, Skříň/Šatna, Věšák na oblečení, Koupelna se sprchou, Fén, Župan, Toaletní potřeby, Přezůvky, Ručníky, Povlečení. WiFi zdarma.

2/ Dvoupokojový apartmán SUPERIOR

Velikost pokoje:   80 m² 
Postele: * 1 velká manželská postel * možnost až 3 x přistýlka

Vybavení pokoje:  

V apartmánu Superior v renesančním křídle zámku najdete prostorný obývací prostor a nádhernou ložnici, budete v něm mít pocit, že jste ubytování ve svém vlastním paláci. V apartmánu jsou hedvabné tapety na zdech a původní dřevěné parketové podlahy, apartmán je vybaven originály historických obrazů, starožitným nábytkem a lustry, s moderní retro koupelnou. Tento vzdušný a prostorný apartmán má 2 velké okna s vyhledem do anglíckého parku, kudy dovnitř proudí přirozené jížní světlo. 

Vybavení pokoje: Výhled do parku, TV s plochou obrazovkou, Trezor, Psací stůl, Velká popohovka a křesla + navíc posezení v ložnici, Čajová konvice/Kávovar, Lednička, Topení, Koberce, Dřevěná/Parketová podlaha, Skříň/Šatna, Věšák na oblečení, Koupelna se sprchou, Fén, Župan, Toaletní potřeby, Přezůvky, Ručníky, Povlečení. Soukromý vchod do budovy. Wi-Fi zdarma.

Extra info pro všechný pokoje: Ceny jsou za apartmá V ceně: DPH ve výši 15 %. Nezahrnuto v ceně: Městská daň ve výši 0.20 € na osobu za noc.

*Top lokalita: Vysoce hodnoceno nedávno ubytovanými hosty

*Wi-Fi zdarma

*Parkování zdarma

Stravování:

Kavárna Ladurée se nachází ve zrenovovaných prostorách v jižním křídle zámku, které návštěvníkům slibují klidnou, ničím nerušenou atmosféru. Srdečně Vás zveme na posezení nejen u dobré a kvalitní kávy, ale také na zákusky, dortíčky, poháry, široký výběr zmrzliny apod. Vše je připraveno tak, abyste si mohli posezení v naší kavárně co nejlépe vychutnat. Nabízíme posezení jak v interiéru kavárny, tak v  exteriéru na nádvoří zámku. Připraveni jsme i na malé děti, které se mohou zabavit v dětském koutku v interiéru kavárny.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz