English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Střítež > Hotel Tři Věžičky

Hotel Tři Věžičky

Střítež


Hotel Tři Věžičky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tříhvězdičkový hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex tří budov – restaurace se salonkem, hotelové části a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.

Součástí hotelové části je welness – sauna a perličková vana, masáže sloužící k odpočinku našich hostů.

Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce. V letních měsících je možné mít svatební obřad ve venkovním altánku.
Hledáte vhodné prostory pro Vaše školení, obchodní jednání nebo firemní prezentaci s hotelem u dálnice D1 nebo v Jihlavě?

Nabízíme Vám 5 salonků a kongresový sál až pro 250 osob.

Zajistíme kompletní gastronomický servis i zapůjčení plátna, dataprojektoru, flipchartu, televize i přístup na internet.

Výhodou je prostorné parkoviště kolem celého komplexu. V okolí hotelu se nachází i dostatečné zelené plochy pro Vaše teambuildingové aktivity.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz