English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Skryje > Zámek Hostačov

Zámek Hostačov

Skryje


Zámek Hostačov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis: Zámek Hostačov nabízí 14 zámeckých pokojů s celkovou ubytovací kapacitou 40 lůžek. Kromě odpočinku v našich krásných pokojích Vás potěšíme pochoutkami z naší kuchyně, které pro Vás šéfkuchař Oldřich Lánský připraví vždy čerstvé a z lokálních surovin. Život na zámku si můžete vychutnávat také odpočinkem na nádvoří, v zámecké zahradě či procházkou naším 12ha parkem. Pro Vaše pohodlí jsme také připravili doplňkové služby – od masérky až po cricket.
Umístění:Zámek Hostačov leží na rozhraní krajů Vysočiny, Středočeského a Pardubického kraje, což hostům umožňuje navštěvovat zajímavosti všech tří krajů současně. Od Prahy je vzdálen pouhých 80 km a UNESCem chráněné historické centrum Kutné hory je vzdáleno 20 min, „za humny“ leží pohádkový zámek Žleby, který je dostupný pohodlnou procházkou.
Ubytování:Všechny pokoje maji vlastní soukromé příslušenství a koupelny a nachází se v prvním poschodí zámku a mají výhledy do zámeckého parku. Pokoje jsou dvoulůžkové, ale rádi dodáme postele podle přání za příplatek. V pokojích jsou rychlovarné konvice na čaj nebo kávu což se doplňuje. Všechny pokoje jsou v prvním poschodí (výtah je k dispozici) s výhledem podle křídla umístění.
Stravování:Od nové se sezóny (2011) se usadí na Zámku Hostačov nový šéfkuchař a bude předsedat v zámecké kuchyni. Oldřich Lánský má dlouholeté zkušenosti nejen z České republiky, ale z celé Evropy a své kuchařské umění bude nyní předvádět v Hostačově. V naší kuchyni klademe důraz na čerstvé suroviny z místních zdrojů, a pokud možno od dodavatelů ekologického zemědělství. Menu bude neustále aktualizováno podle sezónních surovin, takže si naši hosté mohou být jistí, že to co jedí, je čerstvé. Tam, kde to bude možné, půjdeme "nad rámec bio", kdy můžeme našim zákazníkům udat přesný zdroj jejich jídla, takže mohou navštívit přímo farmu a vidět, co jedí. Na našich potravinách a jejich původu nám záleží a věříme, že je to znát i na výsledném produktu. Bohatá snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Pro ty z Vás, kteří holduje hodům v přírodě nebo po cestách, rádi připravíme plně vybavený piknikový koš se všímco byste si mohli popřát.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz