English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Zastrání

Nová Ves u Chotěboře


Penzion Zastrání
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa se nachází v severní části kraje Vysočina,  v okrese Havlíčkův Brod, 3,5km od městečka Chotěboř. Kam pohlédnete jsou jen louky, lesy, pastviny a pole. V dálce pak panorama Železných hor. Klidné místo v čisté části Vysočiny, v těsném sousedství CHKO Železné hory a Podoubraví.

Ubytování  je umístěno v podkroví selské chalupy.  Trámová konstrukce a další stavební prvky převážně ze dřeva působí klidně a dají místu krásně dýchat. V přední části podkroví je ložnice s pěti lůžky, skříní a s dřevěnou postýlkou pro malé škvrně. Okénko místnosti otevírá výhled do krajiny a k poslechu ptáčků a včeliček.  Druhá ložnice se nachází v zadní části podkroví, má pět postelí, skříň a koutek se stolečkem pro různé formy tvoření. Místnost je prosvětlena střešními okny svýhledy do korun stromů a za temné jasné noci do nespočetného množství hvězd.

Umístění:

Stačí se rozběhnout přes louku, lesíkem, dubynami, smrčinami, mezi kapradinami, po cestě. Je zde mnoho pěšin,  kudy se vydat a obdivovat krásy přírody, rádi Vám poradíme a ukážeme směr.

V nedalekém okolí je dostatek tipů na výlety.  Záleží na Vás, jak a čím se chcete potěšit, zabavit nebo unavit. Způsob dopravování je na Vás. Pěšky, na kole, běžky. Autem, vlakem, autobusem.

V létě je ideální cykloturistika, pěší turistika, výlety za památkami či koupání. V zimě potom běžky, malá sjezdovka v Chotěboři, zimní stadion - bruslení.

Ubytování:

Ubytování v podkroví, které má 3 místnosti – 2 ložnice po 4 lůžkách + dětská přistýlka, vybavená kuchyně (lednice, sporák na PB s el.troubou, jídelní stůl a židle pro 4 osoby, mikrovlnná trouba, toustovač). Součástí kuchyně je zároveň obývák se sedací soupravou, TV, rádiem a konferenčním stolem. Velká zahrada s bazénem o rozměrech 3,20m x 1m, ohniště, houpací lavička, pískoviště, zahradní nábytek, veškeré vybavení na grilovaní. Vybavení chalupy: plyn. sporák, teplá voda, elektřina, mikrovlnná trouba, rádio, televize, varná konvice, sprchový kout a veškeré kuchyňské vybavení.

Podkroví má 2 ložnice – 5 a 4 lůžka, dětská postýlka, možnost přistýlky a společný prostor. Obýváček s pohovkou, křesly, stolkem, televizí a rádiem. Kuchyňka a veškerým vybavením (lednice, jídelní stůl + 4  židle, nádobí, varná konvice, plynový sporák s el. troubou, mikrovlná trouba, toustovač). Knihovnička s díly našich i zahraničích autorů, pohádkami pro děti, užít si můžete hry pro děti i pro dospělé. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, fén. Wi-fi připojení v ceně pobytu.

Stravování:

Stravování hostů je vlastní. Vařit mohou hosté v plně vybavené kuchyňce. Nejbližší restaurační zařízení je vzdálené 4 kilometry.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz