English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Kamenice nad Lipou > Resort Johanka

Resort Johanka

Kamenice nad Lipou


Resort Johanka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Resort Johanka se nachází 2 km od Kamenice nad Lipou v klidné a zajímavé lokalitě. Areál resortu nabízí komfortní ubytování, chutné i zdravé stravování s širokou nabídkou vín a vynikající odpočinek ve wellness centru. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje s možným propojením, 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj a 1 třílůžkový apartmán s možností dvou přistýlek. Ve Spa zóně mohou naši hosté využívat například whirlpool vanu pro 7 osob, parní lázeň, finskou a vario saunu, kneipův chodník nebo horkou lázeň v dřevěném venkovním sudu. Nabízíme také kvalitní wellness procedury a nejrůznější druhy masáží.

 

Ubytování:

Součástí vybavení pokojů je TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl, židle, úložné prostory, telefon, minibar, trezor. V pokojích mohou hosté využít též rychlovarnou sadu s nabídkou čajů a kávovar na kapsle. Koupelny s podlahovým vytápěním jsou vybaveny fénem a hotelovou kosmetikou.

Stravování:

Restaurace Johanka nabízí svým návštěvníkům pestrou škálu pokrmů z čerstvých surovin, domácí dezerty, kvalitní vína i výbornou kávu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz