English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Kamenice nad Lipou > Resort Johanka

Resort Johanka

Kamenice nad Lipou


Resort Johanka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Resort Johanka se nachází 2 km od Kamenice nad Lipou v klidné a zajímavé lokalitě. Areál resortu nabízí komfortní ubytování, chutné i zdravé stravování s širokou nabídkou vín a vynikající odpočinek ve wellness centru. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje s možným propojením, 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj a 1 třílůžkový apartmán s možností dvou přistýlek. Ve Spa zóně mohou naši hosté využívat například whirlpool vanu pro 7 osob, parní lázeň, finskou a vario saunu, kneipův chodník nebo horkou lázeň v dřevěném venkovním sudu. Nabízíme také kvalitní wellness procedury a nejrůznější druhy masáží.

 

Ubytování:

Součástí vybavení pokojů je TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl, židle, úložné prostory, telefon, minibar, trezor. V pokojích mohou hosté využít též rychlovarnou sadu s nabídkou čajů a kávovar na kapsle. Koupelny s podlahovým vytápěním jsou vybaveny fénem a hotelovou kosmetikou.

Stravování:

Restaurace Johanka nabízí svým návštěvníkům pestrou škálu pokrmů z čerstvých surovin, domácí dezerty, kvalitní vína i výbornou kávu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz