English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Fabrika hotel

Humpolec


Fabrika hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Designový fabrika hotel si zamilují především ti hosté, kteří mají rádi moderní čistý styl architektury, světlé prostory, kvalitní materiály, trvale vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ale především zásadně domácí čerstvou kuchyni. Příjemné interiéry celého objektu jsou podtrženy originálními díly moderního umění současných mistrů malířů a sochařů. Fabrika hotel tak působí svěže, na první pohled zaujme. Fabrika hotel disponuje 19 luxusně zařízenými pokoji ve třech úrovních, včetně pokoje pro handicapované. Ve všech pokojích je kladen důraz na vysoký standard provedení, vybavení a originální design. Hotelové pokoje byly navrženy tak, aby v sobě spojovaly funkčnost s vysokým komfortem pobytu. Každý disponuje vlastní koupelnou, minibarem, trezorem, LED televizorem, na míru vyrobeným nábytkem, přestavitelnými lůžky se zdravotními matracemi, chlazením a vysokorychlostním WiFi zdarma. Dominantou každého pokoje jsou velká okna, která zajišťují příjemné prosvětlení a black out závěsy pro klidný spánek.
Umístění:V Humpolci stojí za návštěvu například nová zóna pro umění 8smička, nově otevřené divadlo Za komínem, festivalová Platforma, interaktivní antropologická expozice muzea na Horním náměstí nebo Hliníkárium. To bylo založeno ve vazbě na slavný český film „Marečku, podejte mi pero“. Pokud naši hosté preferují procházky v přírodě, doporučujeme výlet na nedalekou zříceninu hradu Orlík s rozhlednou. Z ní je dobře vidět nejen celý Humpolec, ale také Vysočina do vzdálenosti až 60 km. Z oblasti sportu můžeme doporučit tenisovou halu, venkovní koupaliště Žabák, rozsáhlé cyklostezky, bruslení na zimním stadionu, upravované běžkařské tratě nebo sjezdové lyžování na Šacberku. Příjemným zpestřením může být i vyjížďka na koni a pro adrenalinové povahy jízda na čtyřkolkách na offroad trati nebo paintball. Nejen fabrika hotel, ale i celé město Humpolec má našim hostům co nabídnout.
Ubytování:Fabrika hotel disponuje 19 luxusně zařízenými pokoji ve třech úrovních, včetně pokoje pro handicapované. Ve všech pokojích je kladen důraz na vysoký standard provedení, vybavení a originální design. Hotelové pokoje byly navrženy tak, aby v sobě spojovaly funkčnost s vysokým komfortem pobytu. Každý disponuje vlastní koupelnou, minibarem, trezorem, LED televizorem, na míru vyrobeným nábytkem, přestavitelnými lůžky se zdravotními matracemi, chlazením a vysokorychlostním WiFi zdarma. Dominantou každého pokoje jsou velká okna, která zajišťují příjemné prosvětlení a black out závěsy pro klidný spánek.
Stravování:Fabrika restaurant v přízemí hotelu, s kapacitou 80 míst, je zaměřen na poctivou domácí kuchyni z čerstvých regionálních surovin prvotřídní kvality. Konferenční gastronomie, coffee breaky, servírovaná menu, nabídka konferenčního stravování, denní menu, rauty, bankety, vlastní cukrárna s pekárnou, speciální tematické gastronabídky a degustační menu, to vše je našim hostům k dispozici v průběhu celého roku. V létě kapacitu restaurantu rozšiřuje letní terasa s grilem před fabrika hotelem.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz