English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány ve Dvoře

Herálec


Apartmány ve Dvoře
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány ve Dvoře se nacházejí v malebném zákoutí Českomoravské vrchoviny v obci Herálec a poskytují pohodlné ubytování v podkrovním apartmánu až pro 5 osob. Pobyt je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny přátel. Hosté mohou využít i venkovní posezení s možností grilování. Parkování přímo u apartmánu. Wifi připojení k internetu zdarma. 

Umístění:

V okolí se lze věnovat turistice, cyklistice a houbaření. Prostředí Českomoravské vrchoviny vybízí k výletům za krásami zdejší krajiny, oblíbeným cílem turistů jsou například Žďárské vrchy s nejvyšší horou Devět skal.

Ubytování:

K ubytování je připraven podkrovní apartmán s maximální kapacitou 5 osob. V 1. ložnici se nachází manželská postel s možností dětské postýlky. V 2. podkrovní ložnici je manželská postel. K dispozici je také plně vybenoá kuchyň, obývací pokoj s plochou televizí, kde se nachází rozkládací gauč pro 2 osoby a jídelna. Koupelna se sprchovým koutem, WC, fénem, pro děti je zde nočník a schůdek. Samozřejmostí je také čisté povlečení, ručníky a osušky. 

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň v apartmánu. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 300 m, v obci je také obchod s potravinami. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz