English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ala hotel Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem


Ala hotel Bystřice nad Pernštejnem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ala Hotel je první čtyřhvězdičkový hotel svého druhu v Bystřici nad Pernštejnem a okolí. Nabízí nejen jedinečný servis pro individuální pobyt klientů, ale také bohatou nabídku realizace konferencí, seminářů, meetingů, workshopů, rautů či firemních akcí ve vlastní restauraci Harenda, která se nachází v blízkosti hotelu. Pokoje hotelu jsou vybaveny buď manželskými (double) postelemi nebo oddělenými (twin) postelemi. Každý pokoj má bezplatné připojení na wifi, TV s plochou obrazovkou, trezor, vlastní koupelnu se základními hygienickými potřebami, minibar, kávu a čaj. Vítáme také rodiny s dětmi (v pokoji máme dětskou postýlku, v jídelně je možnost zapůjčení dětské židle). Všude je krásná příroda a spousta možností pro rekreaci, sportovní aktivity a výlety. Bohatá snídaně formou bufetu, soukromé parkoviště, úschovna kol / lyžárna a spousta dalších služeb jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Umístění:

Bystřice nad Pernštejnem a okolí je stvořeno pro lidi vyhledávající samotu a klid. Oproti cyklisty zaplavené Šumavě a nebo turisticky přetíženému Lednicko-valtickému areálu tady mohou milovníci nerušené dovolené najít svůj ráj. Pokud patříte mezi ty, kteří se rádi celý den toulají krajinou bez davů lidí v zádech a milujete lokální historii a gastronomii, pak nasměřujte svoji cestu na Vysočinu! Kvalitu zdejší turistické nabídky v minulosti ocenila i soutěž European Destination of Excellence, která hodnotí originální pojetí cestovního ruchu. Jedním z nejpůsobivějších míst v okolí Bystřice nad Pernštejnem je určitě návrší s kostelíkem sv. Michaela archanděla ve Vítochově. Zajímavý je svou podobou, protože díky tomu, že je vystaven z místního lomového kamene, připomíná spíše středověkou tvrz. Dokonalá síť turistických stezek vás provede mezi pastvinami, loukami plnými bylin a regionálních farem. Na své si rozhodně přijdou i milovníci regionální gastronomie. Mezi největší lákadla patří Mitrovský dvůr v Mitrově s vlastní prodejnou masa a výbornou restaurací nebo rodinná ekofarma Konvalinka, kde si zájemci mohou také koupit maso z býků chovaných na pastvinách pod širou oblohou. Přímo v Bystřici pak zejména rodiny s dětmi ocení ekologické vzdělávací středisko Eden s malou zoo domácích zvířat, ukázkami řemesel a pravidelnými gastroakcemi. Jako v románu se budete cítit při návštěvě zřícenin v okolí Bystřice. Těch tu najdete hned několik. Aueršperk kousek pod Dvořištěmi, Zubštejn u Pivonic nebo Pyšolec nad přehradou Vír. Houbaři a bylináři jistě ocení čistou přírodu nezasaženou průmyslem a velkými dopravními stavbami. Nedaleko Bystřice nad Pernštejnem je, mimo jiných zajímavých míst, i Nové Město na Moravě, které je dějištěm spousty sportovních akcí světového formátu. Informace o aktuálních akcích a možnostech výletů po okolí Vám rád poskytne personál recepce.

Ubytování:

Hotel nabízí v současné době 2 pokoje s oddělenými (twin) lůžky a 4 pokoje s manželskými (double) postelemi. Pokoje mají velikost 25 metrů čtverečních. V každém pokoji se nachází prostorná předsíň s vestavěnou skříní, věšáky, odkládacími poličkami a velké zrcadlo. Součástí pokojů je vlastní koupelna se sprchovým koutem, wc, fénem zn. Valera, kosmetickým zrcadlem, šampónem-sprchovým gelem, mýdlem na ruce, ručníky. Každý pokoj je vybaven plochou TV se satelitním příjmem, trezorem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, minibarem. Lůžka a lůžkoviny na pokojích jsou té nejvyšší dostupné kvality. Matrace jsou zdravotní s antibakteriální úpravou povrchu. Na pokoj je možno za příplatek přistavit dětskou postýlku.

Stravování:

Ala hotel patří do kategorie "garni". Svým hostům v rámci ceny ubytování nabízí snídaňový raut formou bufetu. Hosté mohou mít i speciální požadavky, co se týče stravování, personál rád připraví bezlepkovou, vegetariánskou, nebo fitness formu snídaně. Speciální požadavky je nutné hlásit personálu minimálně den předem. Snídaně jsou sevírovány od 8 do 10 hodin. Pokud se hosté na snídani nemohou dostavit, je možné připravit balíčky sebou, vč. "coffee to go". Za příplatek jsou servírovány i extra snídaně neubytovaným hostům. Hotel nedisponuje restaurací, v rámci ceny ubytování svým hostům zajišťuje dovoz a odvoz do nedaleké vlastní restaurace Harenda.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz