English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Žatec > Zlatý lev Žatec

Zlatý lev Žatec

Žatec


Zlatý lev Žatec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotelový komplex je složen z ubytovací části s výtahem zahrnujích 30 prostorných dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, dále recepcí, která je klientům k dispozici non stop, lobby bar, parkoviště ve dvoře popř. monitorovaná místa před hotelem, Wellness&Spa Centrum a konferenční sál. V celém hotelu je Wifi připojení.

Umístění:

V Ústeckém kraji v Podkrušnohoří se nachází severočeská metropole pěstování a zpracování chmele město Žatec. Hotel je umístěn v historickém centru, plném památek a zajímavostí -např. Chrám chmele a piva s chmelařským muzeem, Židovská synagoga,radnice s barokní věží, atp. Hotel se pro hosty stává svou pozicí ideálním výchozím bodem při návštěvě hl. města Prahy (80 km) a Karlových Varů (60 km). V nejbližším okolí se nabízí k návštěvě zámek Stekník, zámek Krásný dvůr se svým překrásným parkem, Nechranická přehrada - ráj vodních sportů a rybářů, ZOOpark Chomutov aj.

Ubytování:

Pokoje jsou prostorné a luxusně vybavené. Na všech pokojích koupelna se sprchovým koutem (suite s rohovou vanou a sprchovým koutem) a toaletou,fén, SAT TV, telefon s přímou volbou, Wifi připojení, trezor a minibar. Na některých pokojích rychlovarná konvice.

Stravování:

Snídaně probíhají formou švédských stolů v 1.patře hotelu, v kongresovém sálu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz