English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Ústí nad Labem > Hotel Vladimir

Hotel Vladimir

Ústí nad Labem


Hotel Vladimir
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

HOTEL VLADIMIR poskytuje komfortní ubytování, profesionální služby, osobní přístup a příjemnou rodinnou atmosféru. Je dominantou centra krajského města Ústí nad Labem. Hotel dokonale splňuje očekávání českých i mezinárodních návštěvníků a slouží jako příhodná základna pro poznávání památek města a krásné krajiny Českého středohoří a Českého Švýcarska. Je ideální volbou jak pro trávení dovolené, tak pro pořádání kongresů, konferencí, seminářů i společenských a rodinných akcí. HOTEL VLADIMIR nabízí 62 pokojů kategorie 3* a 24 pokojů kategorie Economy, variabilní kongresové prostory, Lobby lunch barem, saunou, parkování pro automobily a autobusy. Hotelová recepce má otevřeno nepřetržitě a zajišťuje i další služby, jako např. půjčení aut nebo zajištění výletů po okolí.

Umístění:

HOTEL VLADIMIR se nachází v centru krajského města Ústí nad Labem a v těsné blízkosti Krušných hor a Českého středohoří.

Ubytování:

HOTEL VLADIMIR *** nabízí ubytování v 62 3*pokojích, vč. bohaté snídaně formou bufetu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou s fénem, TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a trezorem. WiFi připojení k internetu je k dispozici ve všech pokojích zdarma.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz