English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Úštěk > Rezidence Náčkovice

Rezidence Náčkovice

Úštěk


Rezidence Náčkovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Objekt kde můžete strávit svůj volný čas v absolutním klidu a soukromí se nachází v obci Náčkovice u Lovečkovic, 605 metrů nad mořem, nedaleko televizního vysílače Buková Hora a starobylého městečka Úštěk. Jen pár metrů pod rozhlednou Víťova vyhlídka z které je krásný rozhled na desítky kilometrů. Rezidence je vhodná pro početné rodiny, partu přátel a společenské události v každé roční době a za každého počasí. Komplex se skládá ze tří objektů, venkovního posezení s krbem a pozemku o výměře 8700 m2 z větší části oploceného zdí. Hlavní budova je určena k ubytování celkem 15 osob, obsahuje 5 ložnic s celkem 13 lůžky a 2 přistýlkami, 2 plně vybavené kuchyně, obývací pokoj, prosklenou lodžii a 2x sociální zázemí s prádelnou. Druhý objekt je společensko-relaxační a třetí je krytý bazén s hernou. Pro turisty, cyklisty a v zimních měsících pro milovníky bílé stopy a snowkitingu je objekt dobrým výchozím bodem. Ti kteří mají rádi výlety se mohou potěšit výhledem na krásy Českého středohoří z mnoha okolních vyhlídek a rozhleden. Dále je zde k vidění několik hradů, zámků a skanzenů. Za povšimnutí stojí místa, která filmaři zvěčnili v mnoha filmech a pohádkách. Připomeňte si záběry třeba z filmů Kolja, Rebelové, Hlídač č. 47, Zámek v Čechách, Páni Kluci, pohádek Princ a Večernice, Dešťová víla a mnoha dalších. Pokud máte chuť jen odpočívat, relaxovat a užívat si zaslouženého volna, můžete trávit své chvíle v maximálním soukromí ve velikém oploceném areálu, kde se nachází krásná zahrada s okrasnými stromy a dřevinami. Celý tichý uzavřený areál ocení především rodiny s dětmi, které mohou mít absolutní volnost a přitom být v bezpečí. Za nepříznivého počasí se můžete uchýlit do relaxačně-společenského objektu, kde si každý najde to své. Děti mohou strávit čas v herně, pánové u baru s dobrým pivem a dámy mohou relaxovat v sauně nebo ve vířivé hydromasážní vaně. V dalším zastřešeném objektu se můžete po celodenních aktivitách vykoupat ve vyhřívaném bazénu. Je zde také parní masážní sprchový kout a herna se stolním tenisem, elektronickými šipkami, kulečníkem a dětský koutek. V areálu zahrady je pískoviště pro děti, ohniště, hřiště na volejbal, badminton, nohejbal a líný tenis. Je zde také ruský kuželník.

Umístění:

Zveme Vás k relaxaci a odpočinku ve východní části Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří, které je nejmohutnějším projevem bývalé sopečné činnosti v Česku, což mu dalo majestátní krajinný ráz. Krásné přírodní scenérie, které rozděluje řeka Labe, můžete shlédnout z nesčetného počtu vyhlídek a rozhleden.

Ubytování:

Celková kapacita objektu je 15 osob, v 5 ložnicích. V podkroví 4 lůžkový pokoj. Je to nejkrásnější pokoj s balkónem. V 1. patře jsou celkem 3 ložnice 2, 3 a 4 lůžkové, v přízemí je ložnice s dvoulůžkem jako součást apartmánu s kuchyní a obývacím pokojem.

Stravování:

Po dobu celého pobytu je možno zajistit dovoz čerstvých teplých jídel (snídaně, obědy, večeře), která jsou vakuově uzavřena v plastových miskách. Oběd je možno vybrat ze 3 jídel, snídaně a večeře dle dohody. Požadavek na stravování je nutno nahlásit alespoň 3 dny před nástupem pobytu. Snídaně od 7:15 dle dohody včetně čerstvého pečiva v ceně 40,- Kč, dětská porce 20,- Kč. Oběd od 10:30 do 11:00 včetně polévky v ceně 80,- Kč, dětská porce 40,-. Večeře dle dohody v ceně 70,- Kč, cena dětské porce bude upřesněna při objednávce. Na přání je možno připravit individuální pohoštění dle požadavku (obložené mísy, speciální guláše, pečené a smažené maso, atd.) nebo naložené maso ke grilování. Rádi bychom vyhověli všem vašim přáním a požadavkům, neváhejte nás kontaktovat! Součástí nabídky samoobslužného baru ve společensko relaxační budově je točené pivo Březňák 10° a točená limonáda, volně k dispozici. Vyúčtování bude provedeno dle skutečné konzumace, při ukončení pobytu. Účtujeme běžnou cenu, ale vzhledem k častým změnám, Vám bude aktuální cena nápojů sdělena na začátku pobytu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz