English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Teplice > HOTEL PRINCE DE LIGNE

Hotel Prince de Ligne

Teplice


Hotel Prince de Ligne
Single Image 

Popis:

Hotel Prince de Ligne se nalézá v centru města Teplice, které je posazeno do příjemné krajiny mezi Českým středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Je to město s bohatou historií evropsky i světově proslulých lázní, město plné parků a fontán i oblíbených restaurací a kaváren. V jedné z nejkrásnějších částí města, v sousedství zámku a dvou kostelů, se nachází i hotel Prince de Ligne, který nabízí návštěvníkům města ubytování s tím nejvyšším komfortem. O vysokém standardu nabízených služeb svědčí mimo jiné i to, že v nedávné minulosti hotel hostil řadu významných osobností z oblasti kultury, sportu i politiky. Hotel Prince de Ligne nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. Část pokojů klimatizována. Pro náročné klienty je k dispozici prezidentské apartmá. K vybavení pokojů patří i luxusně zařízené koupelny.

Ubytování:

Celková kapacita: 32 pokojů / 57 lůžek. Jednolůžkový pokoj: 7x, Dvoulůžkový pokoj: 21x, Deluxe: 2x Apartmá: 1x, Prezidentské apartmá: 1x.

Stravování:

Hotelová restaurace Prince de Ligne nabízí široký výběr české a mezinárodní kuchyně s prvky moderních gastronomických trendů ve velmi příjemném a stylovém prostědí s kvalitní a profesionální obsluhou. Mexická restaurace, která se nalézá v objektu hotelu Prince de Ligne. V příjemně zařízeném interiéru, který navozuje stylovou atmosféru, si můžete vychutnat mexické speciality, které připravujeme podle originálních receptur. Na baru Vám můžeme nabídnout široký výběr tequil a míchaných nápojů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz