English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Teplice > Giovanni Giacomo

Giovanni Giacomo

Teplice


Giovanni Giacomo
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Giovanni Giacomo Hotel & Restaurant**** je situován v klidné a historické části lázeňského města Teplice. Hotel se pyšní svou charakteristickou a jedinečnou atmosférou, kombinující klasické vybavení s pohodlným a příjemným prostředím. Jeho umístění je výhodné pro turisty i pro obchodníky s vyššími nároky na kvalitu poskytovaných služeb. Budova byla postavena v souladu s nejnovějšími evropskými kritérii a požadavky na kvalitu. Našim hostům nabízíme v salónu Sothys Paris kompletní terapie, které pomáhají překonat stres a únavu, a komplex spa procedur, který napomáhá omlazení organizmu a udržení krásy. Hotelové parkoviště je nepřetržitě hlídané kamerovým systémem a zavírané přes noc. Poplatek je 4.00 € na noc. Restaurace se otevírá pouze na objednávku pro více než 15 osob a může zároveň sloužit jako konferenční místnost s moderním technickým vybavením a cateringovými službami. Na požádání rádi pořádáme nejrůznější akce přesně podle přání klientů (svatby, narozeninová party apod.). Pro děti je na zahradě k dispozici hřiště. Teplice i okolí nabízí nepřeberně mnoho možností trávení volného času. Multilingvální personál Vám ochotně nabídne veškeré potřebné informace o možných ekxkurzích, o okolí a všech aktivitách, které se zde nabízejí.
Umístění:VTeplicích se nabízí spousta možností trávení volného času sportem nebo kullturou. Ve městě je spousta lesoparků a velká romantická historická a lázeňská čtvrť. V nejbližším okolí hotelu je krásný park, lesopark Janáčkovy sady a Písečný vrch, botanická zahrada, hvězdárna a hrad Doubravka. Další velký lesopark se nachází v centru. V Teplicích se nachází i slavný fotbalový stadion Stínadla. V okolí je spousta golfových hřišť, přírodních koupališť, tenisové kurty, sportovní haly a jiná atraktivní místa. Město se rozkládá na úpatí Krušných hor, oblíbené turistické oblasti. Na Komáří vížku vede nejstarší lanovka v Čechách.
Ubytování:Kapacitu hotelu tvoří 25 pokojů v třípodlažní budově: standardní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, pokoje typu Superior a Junior Suite a Prezidentské apartmá. Každý pokoj je vybaven klimatizací, psacím stolem, volným přístupem k internetu, telefonem s přímou volbou, minibarem, LCD televizorem se satelitními programy a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a fénem. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kuřácké místo je pouze v hotelovém baru.
Stravování:Hotelová restaurace je prozatím otevřená na objednávku pro více než 15 osob. Za příjemné ceny a s ochotným osobním přístupem pro klienty pořádáme soukromé i firemní akce včetně svatebních oslav či mezinárodních konferencí. Restaurace má kapacitu 30 až 60 osob, nedílnou součástí je terasa o kapacitě 30 osob. Zajištujeme kompletní gastronomický servis včetně doprovodného programu, dekorace a moderního technického vybavení. Restaurace je denně otevřená na dobu snídaní formou švédských stolů, jejíž cena je pro hosty zahrnuta v ceně ubytování.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz