English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Apartmány Kamenné Lázně

Teplice


Apartmány Kamenné Lázně
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Kamenné Lázně, které se nacházejí v lázeňské čtvrti Šanov - Teplice, prošly v roce 2009 rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Nabízíme Vám krátkodobé i dlouhodobé ubytování v prostorných, komfortních apartmánech, kde se budete zaručeně cítit jako doma. 

K pronájmu nabízíme 4 apartmány. Každý apartmán je možné obsadit až čtyřmi osobami s možností přistýlky. Jde si pronajmout i dva apartmány vedle sebe a spojit je, čímž se navýší kapacita ubytování na 8 osob.

Komfortně zařízené ubytování, které navodí pocit domácího prostředí, ať už jste na cestách za prací či teplickými kulturními památkami, na lázeňském pobytu, nebo jen tak cestujete.  

Ubytování:

Každý apartmán je vždy vybaven satelitní LCD televizí, kde můžete naladit české, anglické, německé, ruské a arabské programy, rychlým WIFI internetovým připojením zcela zdarma, pohovkou a jídelním stolem. Relaxaci si vychutnáte v luxusní a prostorné koupelně, kde pravidelně doplňujeme čisté ručníky, mýdlo a toaletní papír.

Stravování:

Můžete využít gastronomických služeb restaurace Bulldog steak house, která je v Teplicích vyhlášená svým znamenitým jídlem a skvělými specialitami, dát si snídani či výbornou kávu v kavárně, která se nachází přímo v místě ubytování, nebo je Vám v každém apartmánu k dispozici vlastní kompletně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, myčka, lednička...).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz