English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ubytování FISH-COM

Štětí


Ubytování FISH-COM
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování FISH-COM nabízí nově zrekontruovaný penzion pro 23 osob.

Pension je rozdělen na několik samostatných bytových jednotek. Jedná se o pět plně vybavených apartmánů, které jsou vhodné i pro dlouhodobější pobyty. 

Kuchyně jsou kompletně vybaveny nádobím, spotřebiči, ložnice vybaveny TV a Wi-Fi. Pro společná posezení je zde venkovní pergola. Zajištěn úklid každý druhý den, týdenní výměna ručníků a výměna ložního prádla každých 14 dní. Parkování ve dvoře pro více aut. Všechny vnitřní prostory pensionu jsou nekuřácké.

Ubytování:

Byt 1+1 s jednou ložnicí pro 4 osoby, kuchyní a sprchovým koutem s WC.

Byt 3+1 s jednou ložnicí pro 4 osoby a dvěma navazujícími ložnicemi pro 2 osoby, se společnou kuchyní, samostatným sprchovým koutem a WC + koupelna s rohovou vanou a společným WC.

Byt 1+kk s jednou ložnicí pro 4 osoby, kuchyňským koutem, sprchový kout a samostatné WC.

Byt 2+kk s jednou ložnicí pro 2 osoby, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, koupelna s vanou a samostatné WC. U tohoto bytu je samostatný přístřešek s vyhlídkou na řeku Labe.

Byt 2+1 s jednou ložnicí pro 3 osoby, jednou ložnicí pro 2 osoby, kuchyní, sprchový kout a samostatné 2 WC.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz