English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Ubytování U karla

Šluknov


Ubytování U karla
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování U Karla je umístěna v klidné okrajové části obce poblíž málo frekventované komunikace, což zajišťuje vynikající soukromí a zároveň bezproblémovou dostupnost služeb. V okolní krajině převažují lesy a pastviny, což vybízí k odpočinku a relaxaci.

V blízkosti jsou pouze menší obce a mnoho zajímavých turistických cílů uvnitř Šluknovského výběžku nebo v Českosaském Švýcarsku. Nabízíme možnost zapůjčení kol pro cyklistické výlety, případně i nosiče na osobní automobil (buď pro připevnění na kouli nebo závěsný na zadní část vozidla).

Součástí domu je profesionálně udržovaný oplocený pozemek o rozloze 1500m2, na kterém je zahradní jezírko s fontánou, pevný stůl s lavicí a též upravené ohniště. K dispozici je skládací dřevěný zahradní nábytek. U domu je možné unitř oploceného pozemku parkovat tři auta, z toho dvě v krytém prostoru pod střechou. Dům je vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem.

Ubytování:

Dřevěnka u císaře Karla je patrová nová dřevostavba z roku 2007 s obytnou plochou 100m2 (4+2KK). V přízemí je kuchyň propojená s obývacím pokojem a koupelna se sprchovým masážním koutem, WC a bidetem. V patře je prosvětlený odpočinkový prostor, dvě ložnice, balkón a druhá koupelna též s WC.

Vybavení domu odpovídá potřebám běžné rodiny: obývací pokoj se sedací soupravou a televizorem se satelitním příjmem. Kuchyň s varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou s grilem a funkcí crisp, veškerým nadobím pro přípravu pokrmů, stolování i večerní posezení. V jedné ložnici je klasické plné dvoulůžko. V druhé jsou k dispozici dvě oddělená lůžka, obě s plnohodnotnými zasouvacími přistýlkami. K dispozici je dětská postýlka. V odpočinkovém prostoru je rozkládací gauč.

Vytápění je řešeno krbem s rozvody teplého vzduchu do všech prostor domu, obsluhu vytápění můžeme zajistit. V dolní koupelně je elektrické podlahové vytápění, v horní pak vestavěný elektrický infrapanel. Pohodlný pobyt je proto možný i v zimních měsících.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz