English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Roudnice nad Labem > Hotel VAVŘINEC

Hotel VAVŘINEC

Roudnice nad Labem


Hotel VAVŘINEC
Single Image Single Image 

Popis:

Amber Hotel Vavřinec je nedávno zrekonstruovaný historický objekt s dlážděným nádvořím. Hotel může na přání zajistit vyhlídkové lety nad okolím, vyjížďku na koni či různé sportovní a kulturní programy.

Parkoviště pro osobní automobily je přímo před hotelem. Možnost uschování kol bez poplatku. Vstup volný všem zvířecím mazlíčkům.

Připojení wifi je k dispozici na recepci, pokojích a všech sálech.

Umístění:

Roudnice nad Labem je historicky pozoruhodné město s možností velmi zajímavých výletů do všech světových stran. Roudnice n/L. leží cca 5 km od památné hory Říp, kam lze podniknout pěší výlet. Okolí je též bohaté na řadu hradů a zámků.

Nedaleko hotelu lze využít sportovní areál s krytou víceúčelovou halou, posilovnou a venkovními tenisovými kurty. Dále je k dispozici kurt na plážový volejbal. Podél Labe vede cyklistická stezka a necelých 5 km od hotelu se nachází veslařský areál Račice.

Ubytování:

K dispozici je 1 x jednolůžkový pokoj, 29 x dvoulůžkový pokoj (lze využít jako jednolůžkové), 2 x apartmá, 1 x manager suite. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem.

Všechny pokoje jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Stravování:

V areálu hotelu se nachází stylová pizzerie, kavárna a vinný sklep. V letních měsících je možné uspořádat grilování na hotelové terase.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz