English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Roudnice nad Labem > Hotel VAVŘINEC

Hotel Vavřinec

Roudnice nad Labem


Hotel Vavřinec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Vavřinec se nachází přímo na náměstí Roudnice nad Labem. Hotel je ideální jak pro firemní a obchodní klientelu, tak pro turistické, studenstké, školní a sportovní skupiny i jednotlivce. V hotelovém komplexu se také nachází pizzerie a hotelová kavárna, kde můžete ke kávě ochutnat domácí zákusky. 

Parkoviště pro osobní automobily je přímo před hotelem. Možnost uschování kol bez poplatku.

Připojení wifi je k dispozici na recepci, pokojích a všech sálech.

Umístění:

Roudnice nad Labem je historicky pozoruhodné město s možností velmi zajímavých výletů do všech světových stran. Roudnice n/L. leží cca 5 km od památné hory Říp, kam lze podniknout pěší výlet. Okolí je též bohaté na řadu hradů a zámků.

Nedaleko hotelu lze využít sportovní areál s krytou víceúčelovou halou, posilovnou a venkovními tenisovými kurty. Dále je k dispozici kurt na plážový volejbal. Podél Labe vede cyklistická stezka a necelých 5 km od hotelu se nachází veslařský areál Račice.

Ubytování:

K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoj, superior apartmá, family suite a king suite. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem.

Všechny pokoje jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Stravování:

V areálu hotelu se nachází stylová pizzerie, kavárna a vinný sklep. V letních měsících je možné uspořádat grilování na hotelové terase.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz