English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Krásná Lípa > penzion lípa

penzion lípa

Krásná Lípa


penzion lípa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion lípa je nově zrekonstruovaný penzion otevřený v červenci 2010 s kompletně novým zařízením ve všech směrech, proto Vám můžeme nabídnout čísté a nadýchané ubytování v srdci Českého Švýcarska na výborné úrovni, za přiměřenou cenu.

Budova penzionu je památkově chráněný objekt se zajímavými původními stavebními prvky, které byly při rekonstrukci zachovány a mohou tak hostům nabídnout zajímavou atmosféru (např. nástěnné malby).

Umístění:

Krásná Lípa je branou do Českého Švýcarska, nejmladšího z našich národních parků, ale zároveň leží na pomezí tajemných Lužiských hor. České Švýcarsko je unikátní skalní město, historicky vzniklé před mnoha miliony let. Váže se naněj rozmanitost rostlin a živočichů. Ohromující skalní hřbety, kaňony, pískovcové věže a stolové hory strmící nad nedohledným mořem lesů.

Ubytování:

Penzion nabízí 18 nekuřáckých pokojů. 12 dvoulůžkových pokojů, 1 čtyřlůžkový pokoj, 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj a 4 dvoulůžkové pokoje pro hosty s horší pohyblivostí.  Některé pokoje mají možností přistýlky v mezonetové části pokojů. Každý je vybaven stylovým nábytkem a kvalitními lůžky s komformními matracemi, LCD TV s SAT, Wifi, telefonem a koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je odemykám a ovládán kartou.

Stravování:

Restaurece je přímo v objektu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz