English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Krásná Lípa > Aparthotel Lípa

Aparthotel Lípa

Krásná Lípa


Aparthotel Lípa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Celý objekt je nekuřácký (s vymezenými venkovními prostory pro kuřáky) a najdete v něm 33 komfortních, útulných a moderních, jedno či dvou ložnicových apartmánů s 90 lůžky a možností přistýlek. Charakteru místa je přispůsobena i kvalita apartmánů ve třech základních provedení. Malý , střední a velký apartmán.  Recepce je standardně otevřena od 7:00 do 22:00, můžete zde využít PC s připojením na internet či si zde zanechat zavazadla v případě dřívějšího příjezdu. Hostům je k dispozici bezplatné podzemní parkoviště. Na všech pokojích se lze bezplatně připojit k Wi-fi. Pro děti Vám zapůjčíme dětské postýlky či židličky na krmení. Děti do 6 let mají ubytování zdarma a od 7 do 12 let mají 50% slevu.Vzít sebou můžete i svého psa. Platit je možno hotově či kartami Master Card, Master Card Electron, Visa, Visa Elektron, JCB, Diners  Club, Discover, Maestro či V Pay. Součástí lípa resortu je i Relax centrum s posilovnou, spinningem, soláriem, saunou a objednat se dají masáže. 

Umístění:

Krásná Lípa je branou do Českého Švýcarska, nejmladšího z našich národních parků, ale zároveň leží na pomezí tajemných Lužiských hor. České Švýcarsko je unikátní skalní město, historicky vzniklé před mnoha miliony let. Váže se na něj rozmanitost rostlin a živočichů. Ohromující skalní hřbety, kaňony, pískovcové věže a stolové hory strmící nad nedohledným mořem lesů.

Tipy na výlety:

Köglerova naučná stezka: 22km naučná stezka v okolí Krásné Lípy

Rozhledna na Jedlové hoře  a zřícenina hradu Tolštejn: v zimním období možnost lyžování, v létě půjčovna koloběžek a lanové centrum, Vzdálenost: 15 km

Jeskyně Víl: skalní převis a podzemní prostory ve stráni na pravém břehu Křinice v Kyjovském údolí. Při dobrých klimatickým podmínkách tu v zimním období vznikají velmi zajímavé ledové útvary.

Vlčí hora: na jejím vrcholu jsou roztroušena skaliska čediče, místy se sloupcovitým rozpadem. Sloupy obsahují značné množství magnetovce a vychylují střelku kompasu. Na vrcholu stojí rozhledna. 

Kyjovské údolí: část skalnatého kaňonu říčky Křinice lemovaného roklemi, kde se nacházejí skalní útvary a lezecké věže. V údolí jsou zaké zříceniny tří středověkých hrádků.

Dymník: lesem porostlý čedičový vrch s kamenou rohlednou z roku 1896. Pod vrcholem se nachází restaurace.

Vápenka: státní přírodní rezervace zajímavá zejména z pohledu geologa, ale i botanika. Vyskytují se zde ostrůvky jurských vápenců, které jsou u nás unikátní.

Ubytování:

Charakteru místa je přizpůsobena i kvalita apartmánů ve třech základních provedení. Malý (cca45m) , střední (cca 65m) a velký apartmán (cca 90m).  Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC, sprchovým koutem, pračkou a obývací pokoj s kuchyňskou linkou (lednice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), jídelním stolem, sedací soupravou, LCD TV a Wi-fi. Většina apartmánů je s balkónem či terasou.

Stravování:

Reastaurace se nachází přímo v areálu lípa resortu, v penzionu lípa.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz