English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Doubické chalupy

Doubice


Penzion Doubické chalupy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion se nachází v centru obce Doubice, která leží na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužické hory. Přímo od penzionu se můžete napojit na některé turistické trasy a cyklotrasy do NP a okolí.

Nově postavený penzion  nabízí  7 čtyřlůžkových apartmánů a v nich pohodu a komfort, který si zasloužíte.  Ubytování si užijete v opravdu nadstandardně velikých a dobře vybavených apartmánech se dvěmi ložnicemi, rozmístěných ve dvou budovách. Ve třetí je recepce.

Pokud hledáte aktivní a zároveň klidnou rodinnou dovolenou s  velkým výběrem turistických a cyklistických tras, chcete být blízko sportovním aktivitám a přitom mít příjemné zázemí penzionu s milým personálem, tak už nemusíte dál hledat.

Odpočinková atmosféra pensionu, komfortní apartmány, zahrada s jezírkem a s posezením na čerstvém voňvém vzduchu Vám umocní relaxaci a příjemně strávené dny v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor.


Umístění:

Lze zprostředkovat jízdu na koních, případně základní výcvik jízdy na koni. 50 m od areálu jsou dva tenisové kurty s umělou trávou(100 Kč/hod), přímo v areálu lze hrát na volejbalovém hřišti volejbal, nohejbal soft tenis, stolní tenis, badbington, petang. V zimě (oblast má dostatek sněhu) je možnost výletů na běžkách po cestách NP. Je však i možnost sjezdového lyžování v areálu Horní Podluží (7 km) a Jiřetín pod Jedlovou (11km).

Ubytování:

Penzion nabízí 7 čtyřlůžkových apartmánů. 

3 ap. typu A v přízemí (41m2), 3 ap. typu B v 1. patře (52 m2) a jeden dvoulůžkový s možností přistýlky typu C v přízemí (48 m2).

Každý apartmán typu A a B má dvě oddělené ložnice. Jedna ložnice je s manželskou dvojpostelí a jedna s dvěma samostatnými lůžky.

Součástí obývacího pokoje je i moderně vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Je zde také instalován systém satelitního TV.

Mimo apartmány najdete možnost posedět s přáteli ve společenské místnosti. 

Stravování:

Penzion stravování nenabízí, po dohodě lze zajistit školícím skupinám snídani či svačiny. Pokud je zájem o snídaně, náš penzion spolupracuje se 100 m vzdálenou restaurací Stará hospoda. Snídaně jsou zde k dispozici denně od 8,30.

Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyněmi a příslušným vybavením.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz