English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Česká koruna

Děčín


Hotel Česká koruna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Česká Koruna nabízí ubytování ve 43 pokojích v kategorii COMFORT Class a SUPERIOR Class, včetně nabídky pokoje pro handicapované hosty. Pokoje nabízí pohodlné a moderní vybavení a internetové připojení zdarma. V hotelu se nachází restaurace s terasou, recepce je v provozu nepřetržitě. Hotel nabízí také parkování za příplatek. Celý hotel je nekuřácký. 

Pro Vaše firemní či soukromé akce v Děčíně nabízíme velký konferenční sál s kapacitou 60 osob a menší salónek pro 22 osob. K dispozici je také letní předzahrádka s kapacitou až pro 60 osob. 

Umístění:

Město Děčín nabízí návštěvníkům široké možnosti relaxace i sportovního vyžití. Navštívit můžete muzeum či divadlo, k dispozici je také termální koupaliště s krytou halou i tobogány. Najdete zde tenisové kurty i golf, krásnou a zajímavě umístěnou zoologickou zahradu i jízdárnu. Město i jeho okolí je vhodné pro cyklisty díky 50-ti km cyklostezek. Cyklostezky Vás provedou krásnými scenériemi v údolí Labe, které je lemováno Labskými pískovci a dojet můžete až do německé chráněné krajinné oblasti Krippenaparku. Unás v hotelu Vám rádi poradíme kam vyrazit a pomůžeme Vám naplánovat Vaše výlety!

 

Ubytování:

V pokojích naleznete vše pro Vaše pohodlí - moderní nábytek, pohodlné postele, koupelnu, satelitní TV, minibar a posezení. V pokojích je samozřejmostí připojení na internet zdarma.

Stravování:

Naše hotelová restaurace nabízí příjemnou atmosféru pro posezení a široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Naše pokrmy doplňujeme výběrovým sortimentem vín, alkoholických i nealkoholických nápojů. Náš milý personál se postará o Vaši spokojenost. Během Vašich akcí pro Vás rádi zajistíme coffee breaky a kompletní catering dle Vašich představ. Díky konferenčnímu sálu až pro 60 osob a malému salónku pro 22 osob je Hotel Česká Koruna vhodný jak pro větší akce tak i pro menší školení, oslavy či sešlosti. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz