English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Mlyn

Zavar


Hotel Mlyn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Mlyn je rekonstruovaný objekt původně stojícího objektu - válcového mlýnu bratrů Haršányových, který se nachází v obci Zavar 8 km od města Trnava. Nabízí ubytování v 29 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech. Hotelová restaurace s kapacitou 50 míst, součástí restaurační části je také denní bar s kapacitou 35 míst. V hotelu najdete také wellness centrum se saunou a vířivkou.

Umístění:Hotel se nachází v obci Zavar 8 km od města Trnava. Město se zajímavým historickým centrem poskytuje bohaté kulturně-společenské vyžití. Muzea, galerie, divadlo a množství kostelů, je jen částí památek, kterou nabízí staré královské město. V blízkosti hotelu se rozprostírá francouzská automobilka PSA Peugeot Citröen.
Ubytování:

Hotel Mlyn poskytuje ubytování na třech patrech o kapacitě 29 pokojů a 3 apartmánech. Hotelové pokoje jsou vybaveny lůžky, psacím stolem, skříněmi na odložení osobních věcí. Každý z pokojů je vybavena toaletou, sprchovým koutem nebo vanou. K technickému vybavení pokojů patří televizor, hotelový telefon a možnost připojení na internet. Přístup na jednotlivá patra je osobním výtahem.

Nabídka pokojů:
6 jednolůžkových pokojů
23 dvoulůžkových pokojů
2 malé apartmány a 2 postele
1 velký apartmán - 3 postelový

Stravování:

Hotelová restaurace s kapacitou 50 míst nabízí snídaně pro ubytované i neubytované hosty. Součástí restaurační části je také denní bar s kapacitou 5 míst.
K technickému vybavení patří samozřejmě i plazmový televizor se stropním ozvučením. Restaurace je otevřena denně od 11.00 do 22.00 hodin. V nabídce restaurace je týdenní menu. Jídelní lístek nabízí jídla mezinárodní kuchyně a speciality kuchaře. Hotel zajišťuje různé společenské akce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz