English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel SPECTRUM

Trnava


Hotel SPECTRUM
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel SPECTRUM nabízí komfortní hotelové ubytování za výhodné ceny ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky ve všech pokojích a v apartmánoch.Parkovanie na parkovišti přímo před hotelem SPECTRUM je bezplatné.

Blízkost historického centra, zimního stadionu, fotbalových, tenisových hřišť a koupaliště přispívá k tomu, že Hotel Spectrum je oblíbeným místem ubytování nejen pro zahraničních a domácích turistů, ale i profesionály cestující v rámci svého povolání, sportovce, rodiny s dětmi. Hotel je známý svou chutnou kuchyní a příjemnou restaurací, které jsou díky svému spolehlivému personálu a kvalitní technologii dodavatelem stravy pro mnohé podniky a organizace.
Ubytování:Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, televizorem, bezplatným WiFi internetovým připojením. Z pokojů je pěkný výhled na okolí města Trnava.
Stravování:V prostorách klimatizované restaurace s kapacitou 90 míst Vám nabízíme možnost kvalitního stravování v podobě denního menu nebo jídel na objednávku z našeho jídelního lístku. Také je možné si vybrat ze široké nabídky nápojů a posedět si v příjemném prostředí s přáteli, nebo si vychutnat sportovní přenosy na televizní obrazovce, či využít naše bezplatné internetové WiFi připojení pro hosty restaurace.

Snídaně si můžete objednat den předem a mohou být podávány od 7:00 do 9:30 dle Vašeho požadavku. V případě organizovaných zájezdů, společenských či sportovních akcí je možné si vybrat z pestré nabídky jídel formou švédských stolů. Naše kuchyně je vybavena kvalitní technologií a spolehlivý personál kuchyně a restaurace je zárukou spokojenosti zákazníka.

Prostory restaurace jsou oblíbeným místem pořádání různých společenských akcí jako jsou recepce, bankety, svatby, rodinné oslavy a události, firemní večírky. Pro uzavřenou společnost Vám nabízíme prostory salónku s kapacitou 16 a 8 míst pro pořádání různých školení, prezentační akce, menší oslavy a posezení.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz