English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trnavský > Trnava > Hotel Premier

Hotel Premier

Trnava


Hotel Premier
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vítejte v srdci historického centra svobodného královského města Trnava. Nacházíme se v klidné lokalitě jen 200m od Trojičního náměstí, pár minut chůze od mnoha restaurací, kaváren, barů, divadla a kina.

Rádi Vás přivítáme na nonstop otevřené recepci a nabídneme některou ze široké nabídky káv v naší kavárně s terasou, případně chutným domácím koláčem dle nabídky. Zaparkujete bez problémů na prostorném bezplatném soukromém parkovišti pro 20 automobilů, které se nachází za hotelem.

Ubytovat se můžete v 16 jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích, v nadstandardní dvoulůžkovém pokoji lux, nebo v rozlehlém apartmánu, který poskytuje pohodlí obýváku a vlastní vstup na střešní terasu. Ve všech pokojích Vás čeká vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, pracovní stůl, chladnička, satelitní TV, bezplatné připojení na Wi-Fi a samozřejmostí je možnost přistýlky.

Fitness centrum je vzdáleno 100 metrů a obchod s potravinami 70 metrů. Restaurace najdete v blízkosti hotelu a autobusová stanice a železniční nádraží jsou vzdáleny 1500 metrů, nákupní centrum City Arena pouhých 300 m. Do Bratislavy se dostanete za 30 minut a letiště je od hotelu vzdáleno 37 kilometrů.

Pochutnat si můžete i na bohaté snídani, která se podáva formou švédských stolů. Neváhejte, Váš pokoj je již připraven.

Těšíme se na Vás.

Umístění:

Jelikož se nacházíme přímo v srdci Trnavy, budete vzdáleni jen pár minut chůze od pěší zóny, jakož i od většiny kulturních, historických a sakrálních památek, restaurací, kaváren, barů, obchodů a parků. V bezprostředním okolí hotelu Premier vládne klid, vchod je z tiché boční uličky a sousedíme přímo jen se synagogou, která v současnosti slouží jako galerie. V blízkosti najdete Katedrálu sv. Jana Křtitele, Baziliku sv. Mikuláše a celé historické centrum města, obehnané unikátním městským opevněním, které patří k nejrozsáhlejším ve střední Európe.

Ubytování:

Všechny se 16 jedno-, dvou- a třílůžkových pokojů jsou prostorné a slunné, s vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, bezplatným Wi-Fi připojením, ledničkou, pracovním stolem, a v některých si můžete vychutnat i pohodlí vlastního gauče. K dispozici je také nadstandardně prostorný dvoulůžkový pokoj lux a apartmán s vlastním obývákem a vstupem na střešní terasu.

Stravování:

Poskytujeme vydatné snídaně podávané formou švédských stolů. Jelikož se nacházíme 300m od nejvyhledávanějších restaurací ve městě a pěší zóny, najít chutný oběd nebo večeři nikdy není problém. Řada restaurací je otevřena do pozdních hodin a hodně je poskytuje i donáškovou službu, s čím Vám bez problémů pomůžeme na recepci.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz