English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trnavský > Trnava > Hotel London***

Hotel London***

Trnava


Hotel London***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel LONDON se nachází v historickém centru města Trnava na Kapitulská ulici a disponuje osmi dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmány. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, resp. vanou, televizorem, telefonem a samozřejmě internetovým připojením. Pokoje jsou klimatizované. V hotelu LONDON se nachází restaurace, se dvěma prosklenými terasami, která poskytuje snídaně, denní menu a samozřejmě možnost celodennéhostravovania. V prostorách restaurace je možné konání různých společenských akcí.

Hotel LONDON dále nabízí k pronájmu technicky vybavenou školicí místnost.

Parkování je možné v areálu v omezeném množství, ale před hotelem je dostatečné množství parkovacích míst. Cesta pěšky do úplného centra města Trnava trvá cca 3 minuty. V blízkosti hotelu se nacházejí všechny významné historické památky města Trnava, v blízkosti hotelu LONDON se nachází fotbalový a zimní stadion.

Umístění:

hotel sa nachádza najstaršej časti mesta , pod mestskými hradbami v malom parku krásnom prostredí 5minút od centra mesta, 3 minút od novej futbalovej arény a 10 minút od lľadovéj areny.V blístkosti hotela cca 100m sa nachádza KATEDRÁLA SVätého MIKULÁŠA a západoslovenské múzeum. 

Ubytování:

Hotel disponuje osmi dvoulůžkovými pokoji s manželskými postelemi a dvěma apartmány. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybaveny sprchovým koutem, popřípadě vanou, fénem, TV satelitem, rádiem, ledničkou. Luxusně zařízené pokoje nabízejí komfort i pro náročného zákazníka. K dispozici jsou rozkládací pohovky, využitelné pro rodiny s dětmi.

Stravování:

V hoteli sa nachádza reštaurácia s letnou terasou, ktorá je k dispozícii od 8.oo do 22.oo hod. denne . Ďalej na recepcii je loby bar , ktorý poskytuje svoje služby 24 hodín denne. Vináreň je otvorená len pre dohodnuté akcie.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz