English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Hotel Malvázia

Prievaly


Hotel Malvázia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Malvázia**** je jedinečný relaxačně-zážitkový komplex, který se nachází v 8 hektarovém parku na úpatí Malých Karpat.

Malvazia nabízí klidné luxusní ubytování pouze 18 km od města Senica.

Náš hotel má komorní, rodinný charakter. Je ideální pro relaxační a víkendové pobyty, rodinnou dovolenou s dětmi i firemní eventy a akce.

Hosté s dětmi jistě uvítají dětský koutek pro nejmenší a starší, zda mladší multimediální nadšenci si mohou vychutnat filmy / pohádky v 2 / 3D kině malvazii s prostorovým ozvučením 7.1.

V hotelu se nachází 19 klimatizovaných pokojů, spolu 36 pevných lůžek, které lze přistýlkami navýšit až na 44 lůžek. Hostům je k dispozici knihovna, společenský prostor a přednáškový místnost.

Umístění:

Z jedné strany hotelu se nabízí výhled na jedinečný hotelový park a rašeliniskové jezera, z druhé na venkovní bazén, louky a malebné kopečky Malých Karpat.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, 40 "LED-TV, vysokorychlostním internetem, telefonem, trezorem, minibarem, antialergickými ložními sadami a komfortními matracemi.

Stravování:

Útulná restaurace v hotelu Malvázia nabízí společně s zimní terasou celkem 70 míst pro sedění. Zde přijde výběr jedlá originální nabídky á la carte, či tematického menu. Reštaurácia je vhodná i pro realizaci různých společenských podujatí (rodinné oslavy, obchodní setkání, výročí a pod.). Při příjezdu je možné uspořádat individuální požadavky hostů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz