English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trnavský > Piešťany > Pension Danninger

Pension Danninger

Piešťany


Pension Danninger
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Pension Danninger se nachází v pěkné přírodě a příjemném prostředí, vzdálený 10 min. pěšky od centra Lázeňského ostrova v Piešťanech. Kvalitní ubytování je ve 2, 3 nebo 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou, toaletou, TV-SAT a Wi-Fi zónou. V penzionu jsou i kompletně zařízené a vybavené kuchyně. Parkování je v uzavřeném objektu penzionu. Ubytování je bezbariérové ​​a je vhodné pro pacienty využívajících rehabilitační léčbu v Adeli Medical Center.
Pokoje v přízemí jsou prostorné a přístupné s invalidním vozíkem. Naši klienti jsou pro nás velmi důležitý. V případě nemocných a postižených osob poskytujeme bezplatné asistenční a dopravní služby. Hosté mají k dispozici i plně vybavené kuchyně.
Umístění:

Lázeňský ostrov v Piešťanech, známý svými léčebnými účinky se nachází pouze 10 min. pěšky od našeho penzionu. Hosté mohou využít ambulantní lázeňskou léčbu s kompletním lékařským vyšetřením. K dispozici je také termální koupaliště. Najdete zde i golfový a tenisový areál.

Ubytování:

Náš penzion Vám nabízí 14 lůžek. Kvalitní ubytování je ve 2, 3 nebo 4 lůžkových útulně zařízených pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC a TV-SAT.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz