English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trnavský > Piešťany > Pension Danninger

Pension Danninger

Piešťany


Pension Danninger
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Pension Danninger se nachází v pěkné přírodě a příjemném prostředí, vzdálený 10 min. pěšky od centra Lázeňského ostrova v Piešťanech. Kvalitní ubytování je ve 2, 3 nebo 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou, toaletou, TV-SAT a Wi-Fi zónou. V penzionu jsou i kompletně zařízené a vybavené kuchyně. Parkování je v uzavřeném objektu penzionu. Ubytování je bezbariérové ​​a je vhodné pro pacienty využívajících rehabilitační léčbu v Adeli Medical Center.
Pokoje v přízemí jsou prostorné a přístupné s invalidním vozíkem. Naši klienti jsou pro nás velmi důležitý. V případě nemocných a postižených osob poskytujeme bezplatné asistenční a dopravní služby. Hosté mají k dispozici i plně vybavené kuchyně.
Umístění:

Lázeňský ostrov v Piešťanech, známý svými léčebnými účinky se nachází pouze 10 min. pěšky od našeho penzionu. Hosté mohou využít ambulantní lázeňskou léčbu s kompletním lékařským vyšetřením. K dispozici je také termální koupaliště. Najdete zde i golfový a tenisový areál.

Ubytování:

Náš penzion Vám nabízí 14 lůžek. Kvalitní ubytování je ve 2, 3 nebo 4 lůžkových útulně zařízených pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC a TV-SAT.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz