English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trnavský > Piešťany > Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

Piešťany


Hotel Magnólia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Magnólia se svou kapacitou 128 komfortních pokojů patří mezi největší hotely v malebném lázeňském městě Piešťany. Má ideální polohu přímo v centru města na nábřeží s výbornou dostupností.

Pokoje s krásným výhledem na Váh a pohoří Považského Inovce či na centrum města a malebné okolí Piešťan jsou rozděleny na typy standard a executive. Celkově je k dispozici 98 dvoulůžkových pokojů, 21 jednolůžkových pokojů a 9 apartmánů.
Umístění:

Piešťany jsou asi nejznámější a Největší slovenské lázně, zaměřené na léčení střevního a dalších poruch pohybového aparátu. První zmínku o Piešťanských pramenech proběhla v roce 1549. Teplota pramenů je 69 stupňů a její léčivé účinky vyhledávájí tisíce návštěvníků z celého světa.

Ubytování:

Každý pokoj je standardně vybavena koupelnou, TV se satelitními programy, telefonem a ledničkou. Pokoje typu executive jsou navíc vybaveny klimatizací, minibarem a internetovým připojením. Wifi připojení se nachází v prostorách recepce, restaurace av kongresových prostorách.

Stravování:

Pro vychutnání si jedinečných gastronomických chutí je pro hosty k dispozici hotelová restaurace s bohatou nabídkou lahodných jídel. Oblíbeným místem pro odpočinek je v jarních a letních měsících kavárna s famózní terasou, která se nachází přímo nad nábřežím Váhu. Magický panoramatický výhled na řeku Váh, lázeňský ostrov a Považský Inovec okouzlí každého návštěvníka. Děti bez pochyb zaujme velké dětské hřiště přímo u terase hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz