English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartman Levanduľa

Ižop


Apartman Levanduľa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Apartman Levandule jsou nově postavené apartmány Levandule, které Vám nabízejí celoroční ubytování v příjemném prostředí v blízkosti koupaliště Thermal Corvinus ve Velkém Mederu.

Apartmány se nacházejí cca 5-6 minut pěší chůze od koupaliště. Parkování je bezplatné a nachází se přímo v dvoře. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu u nás Vám nabízíme i možnost využití zahradního grilu, trampolíny a dětského hřiště.

Apartman Levandule I / Dubová ul.3068 / Jedná se o čtyři se mostatné apartmány. Apartman Levandule II / Dunajská ul.16 / Jedná se o šest samostatných apartmánů.
Ubytování:

 Každý z apartmánov má vlastný vchod z dvora, terasu a kompletne vybavenú kuchyňu a kúpelňu. Všetky majú TV, rádio i WiFi pripojenie. V apartmánoch sú klasické manželské postele s možnosťou prístielky, čo zaistí kapacitu jedného apartmánu pre 2 dospelé a  deti.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz