English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trenčiansky > Trenčín > Penzión Magnólia

Penzión Magnólia

Trenčín


Penzión Magnólia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Magnolie je nově vybudovaný penzion rodinného typu v tiché okrajové části Trenčína. V jeho blízkosti se nachází letní i krytá plovárna, hokejový a fotbalový stadion, posilovna, tenisové kurty. Okolí penzionu poskytuje výborné podmínky pro rybolov, cykloturistiku, turistiku například do Povážského Inovce, Bílých Karpat a blízkého lesoparku Brezina.

Ubytování poskytujeme celoročně nonstop. K ubytování slouží 7 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány, 1 jednolůžkový pokoj.

Mezinárodně známé výstaviště, kde se pořádají festivaly, kontraktační prezentace, soutěže, prodejní trhy a jiné akce je téměř v bezprostřední blízkosti.

Necelých 12 km od Trenčína se nachází lázeňské městečko Trenčianske Teplice, známé výbornými léčebnými výsledky v prevenci a léčbě chorob pohybového ústrojí.
Ubytování:Všechny pokoje disponují vlastním WC, sprchou nebo vanou, TV s kabelovým připojením cca 25 programů, rádio, Free WiFi připojení.
Stravování:Restaurace a bar
Celodenní stravování a Denní menu nabízíme v restauraci s kapacitou 24 míst. K dispozici je i salonek s částí ve stylu České vesničky a uzavřenou částí.
  
V pracovních dnech připravuje pro vás personál penzionu MAGNÓLIA denní menu a hotová jídla. Také si můžete vybrat ze široké nabídky jídel na objednávku, speciality podniku, masité a bezmasá jídla, saláty, moučníky.

Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce domácí i zahraniční značkové vína a jiné nealkoholické a alkoholické nápoje, míchané nápoje.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz