English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Design Hotel Preuge***

Prievidza


Design Hotel Preuge***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Moderní, nově zrekonstruovaný hotel Preuge se nachází v příjemném prostředí horní Nitry a nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Naším usilím je nabídnout vám vysoký ubytovací, stravovací, kongresové a relaxační služby. Celková kapacita hotelu je 22 pokojů, z toho dva bezbariérové, jeden rodinný - čtyřlůžkový, 16 dvoulůžkových pokojů a dva dvoulůžkové apartmány. Hotel se nachází v blízkosti centra, železniční i autobusové stanice. K dalším službám našeho hotelu patří parkoviště, praní a žehlení prádla, možnost ubytování s domácími zvířaty a poskytnutí dětské postýlky zdarma. K hotelu patří také restaurace, kde se podávají snídaně.
Umístění:Prievidza je okresní město v trenčínském kraji. Město leží na řece Nitra, v hornonitranské kotlině. Město je obklopeno Malou Fatrou, kde se nachází velké množství cyklistický a turistických tras. Například turistický výlet na Velký Rozsutec ve vás jistě zanechá silné zážitky. Nedaleko se nachází známé lázeňské město Bojnice s krásným zámkem. Okolí penzionu ale není jen pro sportovní zážitky. Nabízí kulturní i společenské vyžití.
Ubytování:Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem a TV. Hotel Preuge vám může nabídnout dva bezbariérové pokoje. Celkový počet pokojů je 22.
Stravování:K našemu hotelu patří také restaurace a kavárna. V restauraci se podávají snídaně, obědy i večeře. Je pro vás připravena široká nabídka domácích, ale i zahraničních jídel. Kavárna vybízí k příjemnému posezení, v letních měsících i na terase, s kapacitou 70 míst.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz