English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion WOLFLAND

Horná Mariková


Penzion WOLFLAND
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Wolfland se nachází přímo pod lesem v překrásném pohoří Javorníků v rázovité obci Horná Mariková - Vlkov. Okolní prostředí nabízí překrásnou čistou přírodu, kulturní a sportovní vyžití. Penzion byl kompletně obnovený a přebudován na dnešní standardy a stal se rodinným penzionem, který skloubil požadavky dnešní doby a soužití s ​​přírodou s důrazem na požadavky hostů.

Základní ideou bylo vytvořit prostor, kde si každý host najde to své. Krása přírody je spojena s jejím dokonalým využitím, s možností různých aktivit, rozsáhlý areál nabízí oddechový a společenský prostor. Venkovní prostory jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly co největší komfort pro návštěvníky, ale i bezpečnou hru pro děti a mládež. Přes zimní období naši hosté mohou využívat nedaleké lyžařské střediska a následně dokonale zrelaxovat v sauně nebo fitness.

Věnujeme se kompletnímu organizování společenských akcí. Máme zkušenosti s organizováním svatební hostiny, oslavy jubileí, stretávok a mnoho jiných. Orientujeme se i na firmy, a s nimi spojené aktivity, nabízíme Vám kompletní balíčky, například pro team buldingy, školení, workshopy, semináře nebo večírky. Společenská místnost, kterou penzion disponuje má kapacitu 40 lidí.

Umístění:

Venkovní areál tvoří zahrada s upravovaným trávníkem. Venkovním grilem a ohništěm s možností soukromého grilování a opékání přímo pod lesem, kterého jedinečnou atmosféru doplňuje potok. V letních měsících je k dispozici menší bazén, který poskytuje osvěžení a relax. Dále se zde nachází velká travnatá plocha, kde si můžete vyzkoušet lukostřelbu, společenské a sportovní hry, nebo jen tak si vychutnat jedinečný horský vzduch tohoto prostředí.

Horná Mariková - vlků a jeho okolí nabízí mnoho zajímavých aktivit. Obec leží v Marikovskej údolí, která se táhne od řeky Váh až po Slovensko - Českou hranici, tvořenou pohořím Javorníky a Vsetínské vrchy - Beskydy a bylo prohlášeno za chráněnou krajinnou oblast. Blízké okolí Vám nabízí pestrou škálu aktivit a v nedalekém okolí poznávání mnoha zajímavých památek. Lesy Javorníků jsou jedinečné a protkané turistickými stezkami s malebnými přírodními zákoutími.

Ubytování:

Každá z našich pokojů je variabilní tak, aby splňovala Vaše požadavky. V pokojích jsou postele s kvalitní matrací, které se dají variovat. Do každého pokoje je možné umístit přistýlku i dětskou postýlku. V Pokoji se nachází: koupelna, WC, sprcha a umyvadlo, TV se satelitním příjmem. Ve vybraných pokojích je kuchyňka. Pokoje jsou nekuřácké, tak jako celý penzion. Zvířata jsou povoleny do středních plemen - k dispozici je také kotec - prosíme informovat se o možnostech.

Na patře se nachází 6 pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a TV se satelitním příjmem všech Slovenské a množstvím zahraničních programů. Dvě z těchto pokojů disponují vlastní kuchyňkou. Do přízemí se nachchádza třípokojový apartmán také s kompletním vybavením.

Každá z našich pokojů je variabilní tak, aby splňovala Vaše požadavky. V pokojích jsoupostele s kvalitní matrací, které se dají variovat. Do každého pokoje je možné umístitpřistýlku i dětskou postýlku. V Pokoji se nachází: koupelna, WC, sprcha a umyvadlo, TV se satelitním příjmem. Ve vybraných pokojích je kuchyňka. Pokoje jsou nekuřácké,tak jako celý penzion. Zvířata jsou povoleny do středních plemen - k dispozici je takékotec - prosíme informovat se o možnostech.

Na patře se nachází 6 pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením avlastní koupelnou se sprchovým koutem a TV se satelitním příjmem všech Slovenské amnožstvím zahraničních programů. Dvě z těchto pokojů disponují vlastní kuchyňkou.Do přízemí se nachchádza třípokojový apartmán také s kompletním vybavením.

Stravování:

Jídelna - společenská místnost se nachází v přízemí penzionu, má kapacitu 40 osob. Pro hosty vaříme z čerstvých potravin. Naším cílem je servírovat nutričně vyvážená jídla, která jsou zárukou zdravého životního stylu. Je možné si vybrat z několika variací menu. Strava je možná pouze tehdy, pokud je předem přihlášena. Jídelna je otevřena během celého dne, není jen pro hosty, kteří mají polopenzi nebo plnou penzi. Místnost je pokryta Wi-Fi signálem. Místnost je multifunkční a je využitelná pro řadu možností. V sále se nachází bar, který je otevřen během celého dne. Bezplatné venkovní parkoviště v areálu pro hosty penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz