English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány - Malý Princ

Bojnice


Apartmány - Malý Princ
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Apartmány Malý Princ se snaží svým hostům přinést příjemné ubytování v centru nejnavštěvovanějšího místa na Slovensku kterým jsou Bojnice. Jedná se o nové apartmány s výborným vybavením, umístěným přímo v centru města as velkorysým vlastním parkováním přímo ve dvoře objektu.

Nazvali jsme ho Malý Princ podle stejnojmenné knížky fantastického spisovatele Antonie de Saint Exupéryho, kterého jediná dětská knížka byla přeložena do více než 46 jazyků a skoro vůbec není pro děti. Každopádně nás inspirovala hlavní postava Malého Prince jako cestovatele, který poznával vesmír, cizí planety a nakonec poznal i náš svět a byl hlavně Princ co se do Bojnického městečka s překrásným zámkem hodí.  Je to zvláštní postavička, se svou liškou, ovečkou v krabici a namyšlený růží, která se líbí dětem jen tím že existuje a dospělým svojí upřímností a nadčasovou trefnosťou poukazuje na vlastnosti lidí a jejich dopad na své životy. Motivy této knihy vnášíme do mnoha maličkostí které jsou v objektu umístěny jako jsou zástěny za kuchyňskými linkami, klíčenky nebo popisy pokojů. Ti, kteří si knížku přečtou si ji ihned zamilují a čím více krát ji čtou, tím tam nacházejí nové a nové skryté myšlenky. Doufáme že takto budou naši hosté vnímat i naše ubytování a budou se k nám vracet při své návštěvě Bojnic a jeho okolí.
Umístění:

Bojnice jsou nejznámějším a nejnavštěvovanějším místem na Slovensku, se širokou škálou možností k využití volného času. Ať už je to nejstarší ZOO na Slovnesku se stále se rozšiřující a zkvalitňujúcou nabídkou svojichj služeb a zvířat, nebo nádherný zámek, všeobcne považován za jedne z nejkrásnějších v Evropě. V okolí je množství turistických a cyklistických tras, také mnoho sportovišť, kde se dají strávit příjemné chvíle.

Ubytování:

Apartmány Malý Princ má ve své nabídce 4 nové 4-místné apartmány o velikosti zhruba 33m čtverečních, kde každý je vybaven ložnicí s manžlskou postelí av společenské místnosti je pohodlný rozkládací gauč pro další dvě osoby. V každém apartmánu je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a plně vyřízena kuchyňka s mikrovlnkou, ledničkou s mrazákem a indukčním vařičem. Na pokoji je LED televizor se slovenskými TV a rádiovými kanály.

Stravování:

Svým hostům nabízíme možnost si koupit snídaně, které se dají vybrat ze široké snídaňové karty a budou přineseny v stanovenou dobu až do apartmánu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz