English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Budín

Rybníky


Chalupa Budín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Budín se nachází v malé vesničce Budín, která leží v malebném údolí říčky Kocáby. Je nově vybudovaná z hospodářského stavení z osmnáctého století a nabízí ubytování v útulných pokojích pod střechou.

K dispozici je jeden dvoulůžkový, dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností 2 přistýlek. Je tedy možno ubytovat až 14 hostů.  

Přízemí slouží jako zázemí pro ubytované ale také k relaxaci a odpočinku. Je zde společenská místnost až pro 20 hostů, Tato je včetně plně vybavené kuchyně, která je k dispozici ubytovaným. Na ni navazuje sociální zázemí včetně  finské sauny se sprchou. V letních měsících je příjemné posezení na venkovní terase s grilem výhledem na nedaleký les.

Ubytování v naší chalupě je zaměřené především na rodiny s dětmi, pro které v současné době budujeme dětské hřiště s pískovištěm skluzavkou a spoustou hraček a her. 

 

Umístění:

Poloha ubytování je taktéž vhodná pro sportovně založené skupiny. Můžeme Vás inspirovat k výletům různého druhu a povahy. Krásné a rozmanité okolí Budína, který se nachází mezi vrchovinou Brdy a Slapskou přehradou, je vhodné jak pro pěší a cyklovýlety, tak vzdáleněší moto a autovýlety. Přímo před chalupou začíná málo používaná cesta v délce cca 3km, která je hojně využívána k in-line bruslení.

Ubytování:

Ubytovaným jsou k dispozici všechny prostory v objektu t.j.  přízemí - společenská místnost (kapacita  až 30 míst) s kuchyní. Ta je vybavena el. troubou, el. varnou deskou, 2x lednicí, 3x dřezem, rychlovarnou konvicí, el. grilem, kontaktním grilem-toustovačem, nádobím na vaření a veškerým servisem (příbory, hrnky, sklo atd) Také se zde nachází LCD monitor a stereo. Na přání je možno dodat kávovar na espresso a výčepní zařízení. Dále 2 x WC s umyvadlem. Relaxační místnost s finskou saunou a sprchou. Nadzemní patro - 1x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj s možností 2 přistýlek. Celková kapacita 12 + 2 lůžek. 1 x WC s umyvadlem, 1 x koupelna se sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny LED televizí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz